Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Srdečné pozdravy z pekla.

Green, Simon R
Vyd. 1. Polaris, 2011. 327 s.
Edice: Fantasy

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Green, Simon: SRDEČNÉ POZDRAVY Z PEKLA
  - 328 str.
  Není to žádná procházka podělanou zahradou, být Droodem – jedním z rodiny, která vás lidičky brání před tvory noci, co si na vás brousí zuby už pěknou řádku staletí. Nejsme zrovna oblíbení – těmi, kterým pravidelně nakopáváme zadek ani nevděčným lidstvem, a vlastně se nemáme moc rádi ani mezi sebou. A teď je Matriarcha mrtvá. Zavražděná. Možná někým z nás. Možná ne. Zase to spadlo na mne, Eddieho Drooda, abych jednal jako hlava celé naší velké rodiny a rozhodl, co a jak. Vůbec to nebude lehké. Víte, názor na to, kdo Matriarchu zavraždil, Droody rozdělil do dvou více méně stejně velkých táborů: ti jedni si myslí, že ji zabila moje Molly, zatímco ti druzí jsou přesvědčeni, že jsem to udělal já. A já vím určitě jenom to, že já jsem to nebyl. AUTOR: Simon R. Green (Simon Richard Green) ORIGINÁL: From Hell with Love PŘEKLAD: Josef Hořejší VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 328 PŮVODNÍ CENA: Kč 259,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 148 Kč
 2. Tajná historie - Eddie Drood 4 - Srdečné pozdravy z pekla
  Green Simon R.
  Není to žádná procházka podělanou zahradou, být Droodem - jedním z rodiny, která vás lidičky brání před tvory noci, co si na vás brousí zuby už pěknou řádku staletí. Nejsme zrovna oblíbení - těmi, kterým pravidelně nakopáváme zadek ani nevděčným lidstvem, a vlastně se nemáme moc rádi ani mezi sebou.
  A teď je Matriarcha mrtvá. Zavražděná. Možná někým z nás. Možná ne.
  Zase to spadlo na mne, Eddieho Drooda, abych jednal jako hlava celé naší velké rodiny a rozhodl, co a jak. Vůbec to nebude lehké. Víte, názor na to, kdo Matriarchu zavraždil, Droody rozdělil do dvou více méně stejně velkých táborů: ti jedni si myslí, že ji zabila moje Molly, zatímco ti druzí jsou přesvědčeni, že jsem to udělal já.
  A já vím určitě jenom to, že já jsem to nebyl.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 233 Kč
 3. Srdečné pozdravy z pekla
  Simon R. Green - 2011 - 322 str.
  Očtená.
  Antikvariát Brdy [internet] - 85 Kč
 4. Tajná historie: Srdečné pozdravy z pekla
  Green, Simon R. - 2011
  brožovaná, výborný stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 200 Kč