Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Spousta malých darebáků.

Hunter, Evan
2. vyd. Naše vojsko, 1996. 188 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. SPOUSTA MALÝCH DAREBÁKŮ - Evan Hunter

  vazba tvrdá lamino, pěkné 1.vydání, náklad 95 000, 188 stran, překlad - Františel Vrba Čtení napínavé jako detektivka a zároveň skvěle humorné. V příběhu o neuvěřitelném únosu syna gangsterského potentáta defilují neodolatelné typy americké galerky, jeden mazanější než druhý. Kolečka ostrouhají všichni – až na jednu výjimku. K výborně napsanému (a přeloženému) textu neodmyslitelně patří ilustrační fotografie. Životopis Evan Hunter, známý též jako Ed McBain, rodným jménem Salvatore Lombino (15. října 1926, New York – 6. července 2005, Weston, Connecticut) byl americký spisovatel a scénárista.Svá díla psal pod řadou pseudonymů. „Serióznější“ výtvory zpravidla pod jménem Evan Hunter, které později přijal za vlastní. Uznání si vydobyl románem Džungle před tabulí (The Blackboard Jungle) z prostředí americké střední školy. Napsal též scénář k filmu Alfreda Hitchcocka Ptáci (The Birds). Do paměti čtenářů se však nejvíce zapsal pod pseudonymem Ed McBain jako stvořitel kriminálního cyklu 87. revír, v jehož více než pěti desítkách detektivních románů zachycuje příběhy policisty Steva Carelly a jeho kolegů ze smyšleného amerického velkoměsta Isoly, nápadně se podobajícího autorovu rodnému New Yorku. Dále je třeba připomenout jeho detektivky s hlavním hrdinou advokátem Matthew Hopem, které také došly velkého čtenářského uznání. McBainovy detektivky vynikají faktografickým realismem, vypravěčskou lehkostí a pozorovatelským talentem s nimiž autor vykresluje množství figurek svého velkoměstského panoptika. Některé jeho romány byly použity jako předlohy detektivních seriálů (např. Colombo). Jeho dalšími autorskými pseudonymy byly Hunt Collins, Ezra Hannon, Richard Marsten, John Abbot a Curt Cannon.
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 8 Kč
 2. Spousta malých darebáků - Evan Hunter

  Čtení napínavé jako detektivka a zároveň skvěle humorné. V příběhu o neuvěřitelném únosu syna gangsterského potentáta defilují neodolatelné typy americké galerky, jeden mazanější než druhý. Kolečka ostrouhají všichni – až na jednu výjimku. K výborně napsanému (a přeloženému) textu neodmyslitelně patří ilustrační fotografie.
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 40 Kč
 3. Spousta malých darebáků
  Evan Hunter
  Čtení napínavé jako detektivka a zároveň skvěle humorné. V příběhu o neuvěřitelném únosu syna gangsterského potentáta defilují neodolatelné typy americké galerky, jeden mazanější než druhý. Kolečka ostrouhají všichni – až na jednu výjimku. K výborně napsanému (a přeloženému) textu neodmyslitelně patří ilustrační fotografie.
  Adero (Praha 1) - 39 Kč
 4. Spousta malých darebáků, Evan Hunter
  - 1996
  Vydavatelství, nakladatelství: Vydalo Naše vojsko, nakladatelství a knižní obchod, s.p., Praha roku 1996 ? Počet stran: 192 ? Stav: Dobrý stav, brožovaná ? Ilustrace, přílohy: ilustrace v textu ? klíčová slova, poznámky: -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 45 Kč
 5. Spousta malých darebáků
  Evan Hunter
  Čtení napínavé jako detektivka a zároveň skvěle humorné. V příběhu o neuvěřitelném únosu syna gangsterského potentáta defilují neodolatelné typy americké galerky, jeden mazanější než druhý
  Antikvariát Kodytek [internet] - 35 Kč
 6. Spousta malých darebáků
  Hunter, Evan - 1996 - 188 s. str.
  Naše vojsko, Praha 1996, 2. vyd.
  Vazba: brož
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Vinohradská (Praha 3) - 40 Kč
 7. SPOUSTA MALÝCH DAREBÁKŮ
  Hunter Evan - 192 str.
  Evan Hunter je skutečné jméno spisovatele Ed Mc Baina, překlad František Vrba, brožované, hezký stav, 192 stran
  Želví doupě (Mělník) - 45 Kč
 8. Spousta malých darebáků
  - 1996
  naše vojsko, 1996
  Abnormalizace (Hořice, HK) - 20 Kč
 9. Spousta malých darebáků
  Hunter Evan - 1926 - 192 str.
  Naše vojsko, 1926. 192 stran
  Stav: velmi dobrý, stav nové knihy
  Antikvariát - Nákupní zóna [Praha 6] - 35 Kč