Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Spiknutí mocných s.r.o.

Lenková, Jitka
1. vyd. AOS, 2000. 161 s., [21] s. obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Spiknutí mocných s. r. o. Jitka Lenková

  Autorka v úvodu přiznává, že materiál k tomuto tématu sbírala z nejrůznějších pramenů po mnoho let a výsledkem byla neobyčejně obsáhlá sbírka informací, jejichž část se snažila v této knize tématicky uspořádat. Jednotlivé kapitoly se zabývají starými vynálezy, náhodnými vědeckými objevy, alchymií, kabalou, starými poklady, mystérii, slavnostmi i stopami pradávných civilizací. Uvnitř jednotlivých kapitol je text uspořádán do krátkých a stručných přehledů, někdy jde ale jen o výčet vynálezů, zajímavostí a podivností bez hlubšího popisu, natož pokusu o vysvětlení. Autorka tvrdí,že všechny tyto podivné jevy a projevy civilizace ukazují k jakési celosvětové tajné společnosti zasvěcěnců, kteří manipulují s lidstvem, aby uskutečnili svůj - nám všem neznámý - cíl.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 55 Kč
 2. Spiknutí mocných s.r.o. J. Lenková
  - 2000
  Vydavatelství, Nakladatelství: Aos Publishing 2000 ‌ ‌ ‌ Počet stran: 162 + příloha ‌ ‌ ‌ Stav: Pěkný stav. Brožovaná. ‌ ‌ ‌ Ilustrace, přílohy: příloha. ‌ ‌ ‌ Klíčová slova, poznámky: -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 60 Kč
 3. Spiknutí mocných s.r.o
  Lenková, Jitka - 2000 - 161 s. str.
  AOS Publishing, Ústí nad Labem 2000, 1. vyd.
  Vazba: měkká
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  Rozsáhlý materiál pojednávající o tajných společnostech a o tom, jak renomovaná tajná a zasvěcenecká uskupení formovala dějiny tohoto světa. Dovíme se také, kdo ze slavných osobností dějin byl jejich členem.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 60 Kč