Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Španělská cesta.

Vácha, Jaroslav; il. Morch, Václav
1. vyd. Olympia, 1985. 195 s.
Edice: Cestopisy / Olympia

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Španělská cesta od Jaroslav Vácha
  - 1985
  Španělská cesta od Jaroslav Vácha. Půvab uliček barcelonského Pueblo Espaňol, skanzenu typických staveb z celého Španělska, královské sídlo a kláštěr v Escorialu, románské opevnění Ávily, města válečníků a náboženských mystiků, Toledo, někdejší sídlo španělských králů, v němž čas se zastavil, maurská Córdoba, stále přepychová a výstavná, kdysi nejbohatší město Západu a středisko západní islámské kultury. Krásná Sevilla s mudějarským zámkem a palácovými zahradami. Alhambra a Generalife v Granadě. Tarragona, pevnostní město se středověkými hradbami, jejichž základy položili barbarští Iberové...Španělská země připravila autorovi pozoruhodné setkání s přírodou, lidmi i jejich dílem a stránky této knihy zprostředkují hluboký zážitek i čtenářům. Vydáno 1985. stran 195. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 59 Kč
 2. Španělská cesta od Jaroslav Vácha
  - 1985
  Španělská cesta od Jaroslav Vácha. Půvab uliček barcelonského Pueblo Espaňol, skanzenu typických staveb z celého Španělska, královské sídlo a kláštěr v Escorialu, románské opevnění Ávily, města válečníků a náboženských mystiků, Toledo, někdejší sídlo španělských králů, v němž čas se zastavil, maurská Córdoba, stále přepychová a výstavná, kdysi nejbohatší... Vydáno 1985. Stran 195. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 78 Kč
 3. Španělská cesta
  - 1985
  J. Vácha - 1985 Půvab uliček barcelonského Pueblo Espaňol, skanzenu typických staveb z celého Španělska, královské sídlo a kláštěr v Escorialu, románské opevnění Ávily, města válečníků a náboženských mystiků, Toledo, někdejší sídlo španělských králů, v němž čas se zastavil, maurská Córdoba, stále přepychová a výstavná, kdysi nejbohatší město Západu a středisko západní islámské kultury.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 19 Kč
 4. Španělská cesta J. Vácha
  - 1985 - 48 str.
  Vydavatelství, nakladatelství: Olympia 1985 ? Počet stran: 195 ? Stav: Dobrý stav. Mírně zašlé desky. Brožovaná. ? Ilustrace, přílohy: -v textu 48 str. obraz. přílohy ? klíčová slova, poznámky:  -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 50 Kč
 5. Španělská cesta
  Vácha Jaroslav - 1985
  brož, mnoho foto
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 25 Kč