Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Soupis památek historických a uměleckých v politickém okresu Jindřicho-Hradeckém.

Novák, Josef
nákladem Archaeologické komisse při České Akademii císaře Františka Josefa pro vědy, ..., 1901. 383 s., [1] mapa, [4] l. čb. fot., [4] l. barev. obr
Edice: Soupis památek historických a uměleckých v Království českém ; 14
 1. Soupis památek okres Jindřichův Hradec
  Novák, Josef / v okrese Jindřichohradeckém - 1901
  Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do počátku XIX. století, sv. 14.: Politický okres Jindřicho-Hradecký. Vydala Archaeologická kommisse při České akademii věd císaře Františka Josefa pro vědu, slovesnost a umění, Praha 1901. Dobová polokožená vazba s nárožnicemi, velké množství vyobrazení, 383 stran, 8°. Vazba nepatrně odřena. Přesto velmi pěkný stav.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 3500 Kč
 2. Soupis památek ... - okres Jindřicho-hradecký
  Josef Novák - 1901
  Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do počátku XIX. století, sv. XIV.: Politický okres Jindřicho-hradecký. Vydala Archaeologická kommisse při České akdemii věd císaře Františka Josefa pro vědu, slovesnost a umění, Praha 1901. Novější celoplátěná převazba se zlacením na hřbetu, velké množství vyobrazení, 383 stran, 4°. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 2000 Kč
 3. Soupis památek historických a uměleckých
  Josef Novák - 1901 - 383 str.
  Archeologické komise při české akademii císaře Fr. Josefa pro vědy, slovesnost a umění, dobrý stav, obsahuje razítka, stránky pomačkané, zašpiněné - zažloutlé skvrny, desky odřené a naražené, zkosený hřbet, vybledlé a místy zašpiněné, převazba, s 10 tabulkami, 263 vyobrazeními a značkami v textu, razítko, na předsádce vlepena kus listu se jménem pův. majitele, 383 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 2000 Kč
 4. Soupis památek historických a uměleckých v politickém okresu Jindřicho-Hradeckém
  NOVÁK Josef - 1901
  Archeologická kommise při české akademii císaře Františka Josefa pro 1901
  Shiori Antikvariát (Viničné Šumice) - 3000 Kč