Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Soupis památek historických a uměleckých v království Českém od pravěku do počátku XIX. století. X, Politický okres Třeboňský.

Mareš, František; Sedláček, Jan
Nákladem Archaeologické kommisse při České akadamii císaře Františka Josefa pro vědy, ..., 1900. 112 s., [5] l. obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Soupis památek... okres Třeboňský
  Fr. Mareš, J. Sedláček - 1900
  Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do počátku XIX. století, sv. X: Politický okres Třeboňský. Vydala Archaeologická kommisse při České akademii věd císaře Františka Josefa pro vědu, slovesnost a umění, Praha 1900. 112 stran, celoplátěná převazba se zlacením na hřbetu, 4°, množství vyobrazení. Vevázána původní obálka. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 900 Kč
 2. Soupis památek ... - politický okres Třeboňský
  F. Mareš, Jan Sedláček - 1900
  Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do počátku XIX. století, sv. X.: Politický okres Třeboňský. Vydala Archaeologická kommisse při České akdemii věd císaře Františka Josefa pro vědu, slovesnost a umění, Praha 1900. Původní brož, velké množství vyobrazení, 112 stran. Na přední strně obálky vpisek (viz foto). Krásný stav.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 2000 Kč
 3. Soupis památek historckých a uměleckých v politickém okresu třeboňském
  Sedláček J. - 1900 - 115 str.
  Archaeologické kommise při české akademii císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění, 1900, 115 stran, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 850 Kč