Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Služebník temného boha.

Brown, John
Vyd. 1. Laser, 2012. 438 s.
Edice: Moderní díla fantasy ; sv. 9

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Brown, John: SLUŽEBNÍK TEMNÉHO BOHA
  - 438 str.
  Život kolonistů na nově osídleném území většinou nebývá lehký, tím spíše, když se jedná o členy porobeného národa žijícího v područí vítězných kmenů. Jako by nestačil samotný boj s neznámým prostředím plným odkazů dávné minulosti a nutnost čelit nájezdům barbarských Kostěných obličejů, Koramité v Nové zemi musí nyní čelit dalšímu problému – obvinění, že se mezi nimi nacházejí požírači duší. Ve světě, ve kterém žije mladík Talen, mohou být dny lidského života sklízeny, kupovány a kradeny. Pouze Obdaření, kteří vládnou jednotlivým zemím, a požírači duší, zvrhlé bytosti sloužící Temnému bohu, které kradou duše lidem i zvířatům, znají tajemství této moci. Nyní se však Obdařený v Talenově zemi ztratil a požírači duší volně chodí mezi lidmi. V houstnoucí atmosféře podezřívavosti a rasové nesnášenlivosti nezbývá Talenovi nic jiného, než svést nelehký boj s vlastním nitrem i bezprostřední hrozbou smrti. Polapený v síti lží a prastarých tajemství musí teprve přijít na to, kdo je tím skutečným nepřítelem… AUTOR: John Brown ORIGINÁL: Servant of a Dark God PŘEKLAD: Ľudovít Plata VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 438 PŮVODNÍ CENA: Kč 369,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 148 Kč
 2. Služebník temného boha
  Brown John
  Život kolonistů na nově osídleném území většinou nebývá lehký, tím spíše, když se jedná o členy porobeného národa žijícího v područí vítězných kmenů. Jako by nestačil samotný boj s neznámým prostředím plným odkazů dávné minulosti a nutnost čelit nájezdům barbarských Kostěných obličejů, Koramité v Nové zemi musí nyní čelit dalšímu problému – obvinění, že se mezi nimi nacházejí požírači duší.
  Ve světě, ve kterém žije mladík Talen, mohou být dny lidského života sklízeny, kupovány a kradeny. Pouze Obdaření, kteří vládnou jednotlivým zemím, a požírači duší, zvrhlé bytosti sloužící Temnému bohu, které kradou duše lidem i zvířatům, znají tajemství této moci. Nyní se však Obdařený v Talenově zemi ztratil a požírači duší volně chodí mezi lidmi.
  Hodnocení - Velmi slušná a propracovaná fantasy, něčím připomíná Brettova Tetovaného
  Doporučuji.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 332 Kč