Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Slovník rusko-český k chrestomatii ruských odborných textů pro fakultu agronomickou a ekonomickou : Určeno pro posluchače katedry jazyků při VŠZ.

1. vyd. SPN, 1956. 66 s.
Edice: Učební texty vysokých škol
 1. PŘÍRUČNÍ RUSKO ČESKÝ SLOVNÍK

  PŘÍRUČNÍ RUSKO-ČESKÝ SLOVNÍK - KOL. AUTORŮ, 356 stran, PEVNÁ VAZBA, KNIHA V DOBRÉM STAVU, PAPÍROVÝ PŘEBAL VIZ FOTO, NAKL. SVĚT SOVĚTŮ, PRAHA 1956 POŠTOVNÉ > DOPRAVA:    PŘI PLATBĚ PŘEDEM 70KČ DOBÍRKA 120KČ (ZDE PLATÍTE NAVÍC POPLATEK ČESKÉ POŠTĚ) OSOBNÍ PŘEDÁNÍ VE VÝDEJNÍM MÍSTĚ NA PRAZE 9 (PO TELEFONICKÉ DOHODĚ) PŘI NÁKUPU VÍCE POLOŽEK POŠTOVNÉ NENAVYŠUJEME (PLATÍTE POUZE 1 ZÁKLADNÍ DLE VAŠÍ VOLBY) SLOVENSKO: platbu můžete uskutečnit na náš slovenský účet v Eurech, poštovné závisí na hmotnosti od 100 - 230Kč při platbě předem; nejlevnější varianta pro naše slovenské zákazníky je dodání položky na adresu Vašeho příbuzného > známého v ČR, kdy platí český tarif: 70Kč nebo 120Kč dobírka), případně platba předem na náš eurový účet v Bratislavě a následné zaslání položky přímo na Vaši slovenskou adresu.   INTERNETOVÝ TIP:  K rychlému nalezení našeho antikvariátu stačí zadávat adresu přímo: kokickovi.cz  JSME ANTIKVARIÁTEM, KDE VŽDY POŘÍDÍTE PĚKNÝ DAR.
  Antikvariát Kokíčkovi [Praha 9] - 50 Kč
 2. Slovník rusko-český k chrestomatii ruských odborných textů pro fakultu agronomickou a ekonomickou : Určeno pro posluchače katedry jazyků při VŠZ
  - 1956 - 66 str.
  SPN, Praha 1956, 1. vyd., 66
  Vazba: brožovaná
  Stav: dobrý,mírně ušpiněná vazba
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 50 Kč