Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Sloni mají paměť.

Christie, Agatha
1. vyd. Práce, 1974. 153 s.
Edice: Románové novinky ; sv. 200
 1. Sloni mají paměť
  Agatha Christie - 1974
  Zabila její matka jejího otce, nebo to byl otec, kdo zavraždil matku? Takovou otázku paní Oliverová, známá spisovatelka detektivních románů, na literárním dýchánku opravdu nečekala. Tím spíš, že se týká skutečné a navíc dávné tragické události - sebevraždy rodičů kmotřenky Célie Ravenscroftové, jejíž motiv se nikdy nepodařilo objasnit. S napětím a nervozitou vyhledá paní Oliverová svého přítele Hercula Poirota, aby jí pomohl najít klíč k této záhadě, ale i odpověď na otázku, proč někdo touží dozvědět se pravdu po tolika letech. Je proto zapotřebí vyhledat pamětníky oné události a rovněž ty, kteří manžele Ravenscroftovy znali dávno předtím - jednoduše vystopovat všechny "slony", kteří nezapomínají. A byť se jich nakonec podaří nalézt a vyzpovídat hodně, každý z nich jim nabídne svou variantu příběhu a jeho tragického vyvrcholení. Rozmotat klubko dohadů a polopravd a rozplést předivo dávných i současných vztahů nebude nikterak jednoduché - je však na světě nějaké tajemství, jemuž by Hercule Poirot nepřišel na kloub? Nakl. Práce, Praha 1974. Románové novinky sv. 200. Vydání první. Původní brož, 160 stran, rozměry: 15 x 22 cm. Velmi slušný stav, odřená obálka a hřbet, zadní strana obálky zašpiněna (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 2. Sloni mají paměť
  Agatha Christie - 1974
  Zabila její matka jejího otce, nebo to byl otec, kdo zavraždil matku? Takovou otázku paní Oliverová, známá spisovatelka detektivních románů, na literárním dýchánku opravdu nečekala. Tím spíš, že se týká skutečné a navíc dávné tragické události - sebevraždy rodičů kmotřenky Célie Ravenscroftové, jejíž motiv se nikdy nepodařilo objasnit. S napětím a nervozitou vyhledá paní Oliverová svého přítele Hercula Poirota, aby jí pomohl najít klíč k této záhadě, ale i odpověď na otázku, proč někdo touží dozvědět se pravdu po tolika letech. Je proto zapotřebí vyhledat pamětníky oné události a rovněž ty, kteří manžele Ravenscroftovy znali dávno předtím - jednoduše vystopovat všechny "slony", kteří nezapomínají. A byť se jich nakonec podaří nalézt a vyzpovídat hodně, každý z nich jim nabídne svou variantu příběhu a jeho tragického vyvrcholení. Rozmotat klubko dohadů a polopravd a rozplést předivo dávných i současných vztahů nebude nikterak jednoduché - je však na světě nějaké tajemství, jemuž by Hercule Poirot nepřišel na kloub? Nakl. Práce, Praha 1974. Románové novinky sv. 200. Vydání první. Původní brož, 160 stran, rozměry: 15 x 23 cm. Dobrý stav, odřené desky a hřbet, desky pomačkané (viz foto), zažloutlé stránky.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 3. Sloni mají paměť
  Agatha Christie - 1974
  Zabila její matka jejího otce, nebo to byl otec, kdo zavraždil matku? Takovou otázku paní Oliverová, známá spisovatelka detektivních románů, na literárním dýchánku opravdu nečekala. Tím spíš, že se týká skutečné a navíc dávné tragické události - sebevraždy rodičů kmotřenky Célie Ravenscroftové, jejíž motiv se nikdy nepodařilo objasnit. S napětím a nervozitou vyhledá paní Oliverová svého přítele Hercula Poirota, aby jí pomohl najít klíč k této záhadě, ale i odpověď na otázku, proč někdo touží dozvědět se pravdu po tolika letech. Je proto zapotřebí vyhledat pamětníky oné události a rovněž ty, kteří manžele Ravenscroftovy znali dávno předtím - jednoduše vystopovat všechny "slony", kteří nezapomínají. A byť se jich nakonec podaří nalézt a vyzpovídat hodně, každý z nich jim nabídne svou variantu příběhu a jeho tragického vyvrcholení. Rozmotat klubko dohadů a polopravd a rozplést předivo dávných i současných vztahů nebude nikterak jednoduché - je však na světě nějaké tajemství, jemuž by Hercule Poirot nepřišel na kloub? Nakl. Práce, Praha 1974. Románové novinky sv. 200. Vydání první. Původní brož, 160 stran, rozměry: 15 x 22 cm. Dobrý stav, odřené desky a hřbet (viz foto), stránky zažloutlé.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 4. Christie - Sloni mají paměť
  A. Christie - 1974, 1. vydání
  Zabila její matka jejího otce, nebo to byl otec, kdo zavraždil matku? Takovou otázku paní Oliverová, známá spisovatelka detektivních románů, na literárním dýchánku opravdu nečekala. Tím spíš, že se týká skutečné a navíc dávné tragické události - sebevraždy rodičů kmotřenky Célie Ravenscroftové, jejíž motiv se nikdy nepodařilo objasnit. S napětím a nervozitou vyhledá paní Oliverová svého přítele Hercula Poirota, aby jí pomohl najít klíč k této záhadě, ale i odpověď na otázku, proč někdo touží dozvědět se pravdu po tolika letech. Je proto zapotřebí vyhledat pamětníky oné události a rovněž ty, kteří manžele Ravenscroftovy znali dávno předtím - jednoduše vystopovat všechny "slony", kteří nezapomínají. A byť se jich nakonec podaří nalézt a vyzpovídat hodně, každý z nich jim nabídne svou variantu příběhu a jeho tragického vyvrcholení. Rozmotat klubko dohadů a polopravd a rozplést předivo dávných i současných vztahů nebude nikterak jednoduché - je však na světě nějaké tajemství, jemuž by Hercule Poirot nepřišel na kloub?   Externí sklad - 048
  Antikvariát Janoš (Brno) - 30 Kč
 5. Sloni mají paměť
  - 1974
  A. Christie - 1974 Zabila její matka jejího otce, nebo to byl otec, kdo zavraždil matku? Takovou otázku paní Oliverová, známá spisovatelka detektivních románů, na literárním dýchánku opravdu nečekala. Tím spíš, že se týká skutečné a navíc dávné tragické události - sebevraždy rodičů kmotřenky Célie Ravenscroftové, jejíž motiv se nikdy nepodařilo objasnit.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 19 Kč
 6. Sloni mají paměť
  Agatha Christie , ill. Helena Wernischová - 1974 - 160 s. str.
  Práce, Praha 1974, 1. vyd., il.: Helena Wernischová
  Vazba: brožovaná
  Stav: použitá
  Antikvariát u Prahy [internet] - 60 Kč
 7. Sloni mají paměť
  Christie, Agatha - 1974 - 153 s. str.
  Práce, Praha 1974, 1. vyd.
  Vazba: brožovaná
  Stav: dobrý
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 40 Kč
 8. Sloni mají paměť
  Christie, Agatha - 1974 - 153 s. str.
  Práce, Praha 1974, 1. vyd., 153 s.
  Vazba: Brožovaná
  Stav: Obálka mírně ohmataná
  Antikvariát Avion (Liberec) - 40 Kč
 9. Sloni mají paměť
  Agatha Christie , ill. Helena Wernischová - 1974 - 154 str.
  práce 1974. 154 stran, ilustrátor: Helena Wernischová
  Stav: pěkná
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 40 Kč
 10. Sloni mají paměť
  Agatha Christie , ill. Helena Wernischová - 1974 - 154 str.
  práce 1974. 154 stran, ilustrátor: Helena Wernischová
  Stav: zachovalá
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 45 Kč
 11. Sloni mají paměť
  Christie, Agatha - 1974 - 154 str.
  Vazba: brožovaná. Stav: Ohnuté růžky a nepatrně poškozený hřbet vazby; zažloutlé stránky.
  Antiqariat Radhošť (Praha 3) - 30 Kč
 12. Sloni mají paměť
  Christie Agatha - 1974 - 154 stran, brožovaná str.
  Zabila její matka jejího otce, nebo to byl otec, kdo zavraždil matku?
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 40 Kč
 13. Sloni mají paměť
  A. Christie - 1974 - 154 str.
  Práce 1974, brož., 154 stran, stopy opotřebení, jinak dobrý stav
  Antik-Variat.cz [Karlovice] - 20 Kč
 14. Sloni mají paměť
  Christie Agatha - 1974 - 154 str.
  nakl. Práce, 1974, 1. vydání, brožovaná, 154 stran, dobrý stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 23 Kč
 15. SLONI MAJÍ PAMĚŤ

  Brožovaná, odřené a ušpiněné desky, 1. vydání, 153 stran.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 46 Kč
 16. Sloni mají paměť
  Christie Agatha - 1974
  Práce 1974, vydání první, brožované, dobrý stav
  Antikvariát JANQAS (Česká Třebová) - 35 Kč
 17. Sloni mají paměť
  Christie, Agatha , ill. Wernischová, Helena - 1974
  brožovaná, edice: Románové novinky, (Christieová)
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 60 Kč