Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Škola detektivů : vzestup pinkertonců - Spadl do léčky, Chladnokrevná vražednice, Nevinný v podezření, Ukradená vévodkyně, Jak se stát milionářem - První francouzští detektivové a Historie Scotland Yardu.

Walther, Hans
1. vyd. Orbis, 1969. 78 s.
Edice: Kobra ; Sv. 1
 1. Škola detektivů- H. Walther 1.
  - 1969
  Vydavatelství, nakladatelství: Orbis 1969 ‌ Počet stran: 80 ‌ Stav: Dobrý stav. Mírně zašlé desky, částečně odtržené od vnitřku. Brožovaná. ‌ Ilustrace, přílohy:  - ‌ klíčová slova, poznámky:  Kniha je na externím skladě Kobra
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 20 Kč
 2. Škola detektivů
  Walther, Hanns - 1969 - 78 s. str.
  Orbis, Praha 1969, 1. vyd.
  Vazba: měkká
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  Tři historie vzniku a růstu národních detektivních společností během minulého století, a to americké soukromé a francouzské a anglické státní. V prvé (Vzestup Pinkertonců) se líčí fascinující příběh chudého bednáře původem z Anglie, který se svým důvtipem a bystrým úsudkem stal postupně prvním detektivem Spojených států, řídícím tehdy největší detektivní společnost na světě, společnost, které byla svěřena bezpečnost presidenta Lincolna a která dohlížela na železnice a banky. Druhá (První francouzští detektivové) líčí, jak francouzský ministr, pod jehož pravomoc spadala policie, přišel (r. 1815) na myšlenku, aby proti zločinu bojoval sám zločinec, a tak vznikla francouzská kriminální policie. Třetí (Historie Scotland Yardu) zachycuje vznik a historie pověstné a proslavené londýnské policie.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 3. Škola detektivů
  WALTHER Hans - 1969
  A 4 sešit Kobra 1
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 90 Kč