Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Silent Hill : v nitru hynoucí.

Ciencin, Scott; il. Templesmith, Ben; il. Salman, Aadi
1. české vyd. Trojan Martin - 3-JAN, 2006. [142] s.
Edice: Klub přátel comicsu

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Silent Hill: V nitru hynoucí
  Ciencin Scott
  Kdesi na území Ameriky se nachází opuštěné hornické městečko jménem Silent Hill. Do něj se vypravila mladá studentka fimové školy Lynn DeAngelisová, aby tu natočila dokument o městečku s atmosférou. Netušila, že Silent Hill má i něco navíc. O rok a půl později se nachází na psychyatrii a přes veškeré pokusy nereaguje na léčbu. Jediná naděje kterou má, je odjet se svým ošetřujícím lékařem, Dr. Troyem Abernathym na místo, kde její trauma začalo. Do Silent Hillu.
  Silent Hill je název série počítačových her, která se od ostatních hororových lekacích mlátiček odlišila tím, že nejdůležitějším aspektem, který vzbuzoval strach byla atmosféra. Ta byla tak děsivá a zajímavá, že v současnosti existují čtyři díly počítačové hry, celovečerní film, který bude do našich kin uveden 29. 6. 2006, a comicsová série.
  Na rozdíl od filmu comicsy jdou vlastním směrem a využívají pouze již zmiňovanou atmosféru a některé reálie k vytvoření vlastních velice kvalitních příběhů. Příběh Silent Hill: V nitru hynoucí napsal Scott Ciencin a namalovali Ben Templesmith a Aadi Salman. Každý z malířů namaloval část comicsu a přestože mají rozdílné styly malby, comicsová kniha drží báječně pohromadě. Malba pouze naznačuje a nechává na čtenáři samotném, co si pod tím, kterým obrázkem představí. Tak umocňují pocit napětí a tušené hrůzy více, než kdyby na každé stránce zobrazili potoky krve.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 659 Kč
 2. Silent Hill
  Ciencin, Scott — Templesmith, Ben — Salman, Aadi - 2006 - 144 str.
  Comics Centrum 2006.
  Nakladatelská vazba s přebalem, výborný stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 490 Kč
 3. Ciencin, Templesmith, Salman - Silent Hill - V nitru hynoucí
  - 2006
  Comics centrum 2006, Výborný stav
  Sběratelský antikvariát Smetana (Brno) - 450 Kč
 4. Silent Hill - V nitru hynoucí
  Ciencin Scott, Templesmith Ben - 2006
  Trojan Martin-3-Jan 2006, váz.
  Antik (České Budějovice) - 490 Kč