Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

[Rubínový trůn. 3], Království světla.

Chester, Deborah
Wales, 2007. 431 s.
Edice: Klub čtenářů SF

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Království světla
  Deborah Chester - 2007
  Závěrečná kniha trilogie Rubínový trůn. Elandra Albain... ...její svět je v troskách - tisíce let císařova života se chýlí ke konci a on sám je příliš unaven, než aby ještě bojoval. Jeho nejbližší společníci a spojenci se přidali k temným silám, jeho poslední syn z předchozích manželství Tirhin se pokusil v krvavém převratu uchopit moc. A to ještě netuší, že Belothovi přisluhovači, kteří podporovali jeho plány, nechtějí jen svrhnout císaře. Chtějí totální zkázu celé říše, z níž nesmí zůstat kámen na kameni... Nakl. Wales, 2007. Původní brož, výrazně natržená, 431 stran, rozměr 11,5 × 16,5 cm. Velmi slušný stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 2. Království světla
  Deborah Chester - 2007
  Závěrečná kniha trilogie Rubínový trůn. Elandra Albain... ...její svět je v troskách - tisíce let císařova života se chýlí ke konci a on sám je příliš unaven, než aby ještě bojoval. Jeho nejbližší společníci a spojenci se přidali k temným silám, jeho poslední syn z předchozích manželství Tirhin se pokusil v krvavém převratu uchopit moc. A to ještě netuší, že Belothovi přisluhovači, kteří podporovali jeho plány, nechtějí jen svrhnout císaře. Chtějí totální zkázu celé říše, z níž nesmí zůstat kámen na kameni... Nakl. Wales, 2007. Původní brož, 431 stran, rozměr 11,5 × 16,5 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 3. Království světla ant.
  Chester Deborah
  Elandra Albain
  její svět je v troskách - tisíce let císařova života se chýlí ke konci a on sám je příliš unaven, než aby ještě bojoval. Jeho nejbližší společníci a spojenci se přidali k temným silám, jeho poslední syn z předchozích manželství Tirhin se pokusil v krvavém převratu uchopit moc. A to ještě netuší, že Belothovi přisluhovači, kteří podporovali jeho plány, nechtějí jen svrhnout císaře. Chtějí totální zkázu celé říše, z níž nesmí zůstat kámen na kameni...
  3. díl série Rubínový trůn
  Stav: zachovalá
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 150 Kč