Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Rozsudek ráže 9.

Connelly, Michael; Peacock, Caro; Sparks, Nicholas; Pausch, Randy; Zaslow, Jeffrey
Vyd. 1. Reader's Digest Výběr, 2010. 574 s.
Edice: Nejlepší světové čtení
 1. Rozsudek ráže 9 / Šťastlivec / Smrt za úsvitu / Poslední přednáška
  *** kolektiv autorů*** - 2010 - 576 stran str.
  Reader´s Digest 2010. 576 stran stran
  1) Michael Connelly: Rozsudek ráže 9 – Pro advokáta Mickeyho Hallera je to vítaný obrat v kariéře. Kdosi zavraždí známého hollywoodského právníka Jerryho Vincenta a Haller po něm zdědí případ, který je zárukou skvělých příjmů i pozornosti médií. Má zastupovat majitele filmových studií Waltera Elliota, který je obviněn z vraždy své manželky a jejího milence. Postupně ale vyjde najevo, že mezi vraždou a obžalobou může existovat spojitost a že smrt může hrozit i Hallerovi. Do případu ale zasáhne detektiv Harry Bosch. 2) Nicholas Sparks: Šťastlivec – Mladý Američan Logan Thibault si na vojenské misi v Iráku prošel peklem. Z každé bojové akce přitom na rozdíl od svých spolubojovníků vyvázl bez jediného šrámu. Je možné, že mu bezpečí zajistil jeho „talisman“, fotografie krásné mladé ženy v tričku s nápisem „NOSÍM ŠTĚSTÍ“, kterou našel ležet v prachu vojenského tábora? Po návratu domů se vydává jen se svým psem pěšky napříč Amerikou s jediným cílem, najít krásku z fotografie. Najde ji? A pokud ano, jaká ve skutečnosti bude? Co přesně si však Logan od této své nové mise slibuje, to neví ani on sám. 3) Caro Peacocková: Smrt za úsvitu – Když Liberty Laneová obdrží zprávu, že její otec byl zabit v souboji v Calais, její první myšlenkou je postarat se o jeho tělo. Jak se však pomalu probírá z počátečního zoufalství a šoku, uvědomuje si, že pohřbít milovaného otce zdaleka nestačí. Pokud je její tušení správné, musí především odhalit vraha. Nechá se zaměstnat v sídle sira Herberta Mandevilla a postupně se dozvídá o bláhovém spiknutí, jehož cílem je zabránit, aby na trůn po smrti Viléma IV. usedla budoucí královna Viktorie, ale někdo docela jiný. 4) Randy Pausch a Jeffrey Zaslow: Poslední přednáška – Na čem v životě nejvíc záleží? Profesor informatiky Randy Pausch je přesvědčen, že na tom, jak si umíme plnit dětské sny. Když ho kolegové z univerzity požádali, aby přednesl přednášku na téma, co je pro něho v životě nejdůležitější, bojoval s rakovinou slinivky. Úkolu se zhostil s nebývalou odvahou a v přednášce se nezaměřil na umírání, nýbrž na život. S lehkostí, humorem a moudrostí vypráví o lidech, kteří ho nejvíc ovlivnili, a vzpomíná na klíčové situace svého života; svým třem dětem i čtenářům celého světa tak svou poslední přednáškou předává obdivuhodný odkaz.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč
 2. Nejlepší světové čtení
  Rozsudek ráže 9, Šťastlivec, Smrt za úsvitu,... - 2010 - 574 str.
  Jazyk: česky Rok vydání: 2010Vazba: vázanáPočet stran: 574Stav knihy: velmi pěknáPodle značky v čísle produktu poznáte, kde se kniha nachází.ZR (např. an-123-ZR66) Zboží je v prodejně na žďárském nádraží - Chelčického 1.CE (např. an-321-CE25)Zboží je v prodejně v DM centru (Náměstí republiky).Ostatní značky (extern, SK, BY) znamenají, že zboží není v prodejně. Je nutno ho objednat!POKUD JE POČET KUSŮ 0, ZBOŽÍ NEMÁME!Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.gr
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 70 Kč
 3. Nejlepší světové čtení
  - 2010
  Vydavatelství, Nakladatelství: Reader´s digest 2010 ? Počet stran: 576 ? Stav: Pěkný stav. Jako nová. ? Ilustrace, přílohy: v textu ? ?Klíčová slova, poznámky: M. Connelly - Rozsudek ráže 9. N. Sparks - Šťastlivec. C. Peacocková - Smrt za úsvitu. R. Pausch a J. Zaslow - Poslední přednáška.
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 70 Kč
 4. Nejlepší světové čtení
  - 2010
  Vydavatelství, Nakladatelství: Reader´s Didest Výběr 2010 ? ?Počet stran: 576 ? Stav: Dobrý stav.  ? ?Ilustrace, přílohy: v textu ? ?Klíčová slova, poznámky: -M. Connelly: Rozsudek ráže 9. N. Sparks: Šťastlivec. C. Peacocková: Smrt za úsvitu. R. Pausch a J. Zaslow: Poslední přednáška.
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 70 Kč
 5. Rozsudek ráže 9, Šťastlivec, Smrt za úsvitu, Poslední přednáška
  Connelly, Michael Sparks Nicholas Peacock Caro Pausch Randy a Zaslow Jeffrey - 2010 - 574 s. str.
  Reader's Digest Výběr, Praha 2010, 1. vyd.
  Vazba: nakl. vazba
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Vinohradská (Praha 3) - 120 Kč
 6. Nejlepší světové čtení:Rozsudek ráže 9,Šťastlivec,Smrt za úsvitu, Poslední přednáška
  - 2010
  2010
  Vazba: tvrdá
  Stav: velmi pěkný
  Antikvariát Přelouč (Přelouč) - 30 Kč
 7. NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ - ROZSUDEK RÁŽE 9 - ŠŤASTLIVEC - SMRT ZA ÚSVITU - ...
  - 2010
  READER´S DIGEST VÝBĚR
  2010, 1. VYDÁNÍ, 576 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA, VÝBORNÝ STAV
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 99 Kč
 8. Rozsudek ráže 9, Šťastlivec, Smrt za úsvitu, Poslední přednáška
  Michael Connelly, Nicholas Sparks, Caro Peacocková, Randy Pausch, Jeffrey Zaslow - 2010 - 574 str.
  Readers Digest, Praha, 2010, vázaná, 574 stran, jako nová.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 100 Kč