Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Rostlinnictví čili Návod k snadnému určení a pojmenování rostlin v Čechách, Moravě a jiných zemích Rakouského mocnářství domácích.

Sloboda, Daniel
F. Řivnáč, 1852. 8, 733 s.
Edice: Malá encyklopedie nauk ; č. 8
 1. Rostlinnictví
  Daniel Sloboda - 1852
  Návod k snadnému určení a pojmenování rostlin v Čechách, Moravě a jiných zemích rakouského mocnářství domácích. Fr. Řivnáč, Praha 1852. Malá encyklopedie nauk, díl VIII., Spisů musejních číslo XLII. Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 733 stran, malá 8°. Desky lehce odřené (viz foto), na listech hnědé skvrnky způsobené stářím. Vzhledem ke stáří velmi dobrý stav (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 1800 Kč
 2. Rostlinnictví, čili Návod k snadnému určení...
  Daniel Sloboda - 1852
  ... a pojmenování rostlin v Čechách, Moravě a jiných zemích rakouského mocnářství domácích. Fr. Řivnáč, Praha 1852. Malá encyklopedie nauk, díl VIII., Spisů musejních číslo XLII. Původní knižní blok, 733 stran, 8°. Chybí obě strany obálky (jde vlastně jen o knižní blok), knižní blok je rozlámán na části, listy nepatrně pomačkané na okrajích. Pouze slušný stav!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 600 Kč
 3. Malá encyklopedie nauk (Díl VIII. - Rostlinnictví čili Návod k snadnému určení a pojmenování rostlin v Čechách, Moravě a jiných zemích rakouského mocnářství domácích)
  D. Sloboda - 1852 - 736 str.
  Fr. Řivnáč, Praha, velmi dobrý stav, desky více odřené, předsádky a listy zažloutlé, lehce zašpiněné, stářím již dosti skvrnité , polokožená převazba, edice Spisy musejuní - č. XLII., 736 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 1200 Kč