Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Rok naší války.

Swainston, Steph
Vyd. 1. Laser, 2005. 320 s.
Edice: New weird ; 6

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Swainstonová, Steph: ROK NAŠÍ VÁLKY
  - 320 str.
  Jant je Posel, jeden z členů Kruhu, sboru padesáti nesmrtelných sloužících Císaři. Je jediný nesmrtelný, vlastně jediný živý člověk, který umí létat.Císař se snaží ochránit lidstvo před hordami obřího Hmyzu, který už celá staletí pustoší zemi, ničí města svými krásnými hnízdy a požírá všechno a všechny, jež mu stojí v cestě. Musí se však také potýkat se spory a malichernými hádkami svých vybraných nesmrtelných. Jde o nesváry, které zanedlouho vyústí do otevřené občanské války. Steph Swainstonová napsala úžasně originální, vyspělý fantasy román. Jeho smyšlený svět vyniká strhující, někdy až surreálnou krásou a je zalidněn naprosto exotickými nesmrtelnými postavami charakterizovanými odzbrojující lidskostí. Tímto románem se Steph Swainstonová zařadila do literární tradice reprezentované Mervynem Peakem, M. Johnem Harrisonem a, v poslední době, i Chinou Miévillem. Úchvatný debut té nejvyšší kvality.     AUTOR: Steph Swainstonová (Stephanie Swainston) ORIGINÁL: The Year of Our War PŘEKLAD: Milan Žáček VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 320 PŮVODNÍ CENA: Kč 269,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 98 Kč
 2. ROK NAŠÍ VÁLKY - HRADEBNÍ MÝTY 1
  ROK NAŠÍ VÁLKY - HRADEBNÍ MÝTY 1 (Steph SWAINSTONová)
  2005, 1. VYDÁNÍ, 328 STRAN, BROŽOVANÁ 1. DÍL SÉRIE HRADEBNÍ MÝTY Jant je Posel, jeden z členů Kruhu, sboru padesáti nesmrtelných sloužících Císaři. Je jediný nesmrtelný, vlastně jediný živý člověk, který umí létat. Císař se snaží ochránit lidstvo před hordami obřího Hmyzu, který už celá staletí pustoší zemi, ničí města svými krásnými hnízdy a požírá všechno a všechny, jež mu stojí v cestě. Musí se však také potýkat se spory a malichernými hádkami svých vybraných nesmrtelných. Jde o nesváry, které zanedlouho vyústí do otevřené občanské války. Steph Swainstonová napsala úžasně originální, vyspělý fantasy román. Jeho smyšlený svět vyniká strhující, někdy až surreálnou krásou a je zalidněn naprosto exotickými nesmrtelnými postavami charakterizovanými odzbrojující lidskostí. Tímto prvním dílem z pentalogie se Steph Swainstonová zařadila do literární tradice reprezentované Mervynem Peakem, M. Johnem Harrisonem a, v poslední době, i Chinou Miévillem. Úchvatný debut té nejvyšší kvality
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 239 Kč
 3. stejná vydání

  Rok naší války


  (The year of our war)
  Rok naší války
  Swainstonová Steph
  Jant je Posel, jeden z členů Kruhu, sboru padesáti nesmrtelných sloužících Císaři. Je jediný nesmrtelný, vlastně jediný živý člověk, který umí létat.
  Císař se snaží ochránit lidstvo před hordami obřího Hmyzu, který už celá staletí pustoší zemi, ničí města svými krásnými hnízdy a požírá všechno a všechny, jež mu stojí v cestě. Musí se však také potýkat se spory a malichernými hádkami svých vybraných nesmrtelných. Jde o nesváry, které zanedlouho vyústí do otevřené občanské války.
  Steph Swainstonová napsala úžasně originální, vyspělý fantasy román. Jeho smyšlený svět vyniká strhující, někdy až surreálnou krásou a je zalidněn naprosto exotickými nesmrtelnými postavami charakterizovanými odzbrojující lidskostí. Tímto románem se Steph Swainstonová zařadila do literární tradice reprezentované Mervynem Peakem, M. Johnem Harrisonem a, v poslední době, i Chinou Miévillem. Úchvatný debut té nejvyšší kvality.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 242 Kč
 4. Rok naší války
  Swainstonová Steph , ill. -- - 2005 - 320 str.
  orig. brož - Horní roh zadní obálky ohnutý, jinak kniha v pěkném stavu.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 120 Kč
 5. Rok naší války
  Steph Swainstonová, 2005 - 2005 - 320 str.
  Rok naší války / Steph Swainstonová, 2005 - vazba: brožovaná, stav: velmi zachovalá, první vydání, stran 320
  e-Trafika.cz (Liberec) - 159 Kč
 6. Rok naší války
  Steph Swainstonová - 2005
  brož., výborný stav, POLOŽKA SE NACHÁZÍ V EXT. SKLADU - K DISPOZICI NÁSLEDUJÍCÍ DEN
  Dva antikváři (Praha 10) - 100 Kč
 7. Rok naší války ant.
  Swainstonová Steph
  První díl SF série ve stylu New Weird.
  Stav: slušný.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 150 Kč
 8. Rok naší války
  Steph Swainstonová - 2005
  Vydáno: 2005 Stav: brožovaná, výborný
  Antikvariát u pošty (Ostrava) - 100 Kč
 9. Rok naší války
  Swainstonová, Steph - 2005 - 328 str.
  Laser 2005
  Červený knír (Dobřejovice) - 90 Kč
 10. Rok naší války
  Steph Swainstonová - 2005 - 320 str.
  Laser 2005
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 11. Rok naší války
  Steph Swainstonová - 2005 - 320 str.
  Laser 2005
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 12. Rok naší války
  Steph Swainstonová - 2005 - 328 str.
  Laser 2005
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 125 Kč