Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Říše andělů.

Werber, Bernard
Vyd. 1. Knižní klub, 2011. 381 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Říše andělů
  Werber, Bernard - 2011 - 384 str.
  Co si o nás myslí andělé? Jak se jim jeví náš druh hemžící se na Zemi? Není země andělů ve skutečnosti tím nejlepším místem, odkud lze sledovat lidstvo ubírající se vpřed? A je onou, poslední hranicí, kterou zbývá po nebi, mořích a hvězdách probádat, právě a jen Ráj? Po Tanatonautech, cestovatelích za hranice smrti, nás Bernard Werber zve v jejich pokračování na další nevídané putování na onen, ale i na tento svět. V Říši andělů nám předestírá Ráj jako nové území, kde se nás snaží bytosti, jež nám přejí jen to nejlepší, zachránit mnohdy i proti naší vůli. Mezi těmito bytostmi se ocitají i bývalí průkopníci tanatonautiky - jejich nové role andělů je sice dostatečně zaměstnávají, přesto se však nevzdávají myšlenek na dobývání vyšších, neprozkoumaných území. Přeložila Šárka Belisová. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 80 Kč
 2. ŘÍŠE ANDĚLŮ
  ŘÍŠE ANDĚLŮ (Bernard WERBER) - KNIŽNÍ KLUB
  2011, 1. VYDÁNÍ, 384 STRAN, PEVNÁ VAZBA S PŘEBALEM, PERFEKTNÍ STAV Co si o nás myslí andělé? Jak se jim jeví náš druh hemžící se na Zemi? Není země andělů ve skutečnosti tím nejlepším místem, odkud lze sledovat lidstvo ubírající se vpřed? A není onou poslední hranicí, kterou zbývá po nebi, zemi, moři a hvězdách probádat, právě Ráj? Po Tanatonautech, cestovatelích za hranice smrti, nás Bernard Werber zve v jejich pokračování na další nevídané putování na onen, ale i na tento svět. V Říši andělů nám předestírá Ráj coby území, kde se nás snaží bytosti, přející nám jen to nejlepší, zachránit mnohdy i proti naší vůli.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 189 Kč
 3. Říše andělů
  Werber, Bernard - 2011
  Rok: 2011; Vydavatel: Knižní klub; Obálka: Ivan Brůha; Velikost: 13,5 x 20,5 cm; Počet stran: 384; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 80 Kč
 4. Říše andělů
  Werber Bernard - 2011 - 381 str.
  nakl. Knižní klub, 2011, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 381 stran, velmi dobrý stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 80 Kč
 5. Říše andělů
  Weber Bernard - 2011
  Knižní klub 2011
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 100 Kč