Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Římané : poklady starobylých civilizací.

Guaitoli, Maria Teresa
Knižní klub, 2006. 207 s.
Edice: Poklady starobylých civilizací

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Římané. Poklady starobylých civilizací
  Maria Teresa Guaitoli - 2006
  Tato kniha mapuje dosah a velkolepost římské civilizace a zachycuje některé z nejkrásnějších římských památek, které se dodnes dochovaly. Kniha podává podrobný výklad urbanistického rozmachu Říma, včetně jeho vlivu na architekturu a umění v provinciích, a v neposlední řadě popisuje události vedoucí k tomu, že se rolnická vesnička v Latiu proměnila v centrum starověkého světa a výrazně poznamenala další vývoj západní kultury. Euromedia Grup, Knižní klub, Praha 2006. Edice Universum. Původní pevná vazba s přebalem, 208 stran, rozměr: 29 x 32 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 400 Kč
 2. Římané - Poklady starobylých civilizací
  - 2006 - 208 str.
  Římané - Poklady starobylých civilizací Maria Teresa Guaitoli Tato kniha, doplněná bohatým obrazovým materiálem, nás seznámí s vývojem římského světa z historického, urbanistického, architektonického i uměleckého hlediska. Zabývá se znaky typickými pro jednotlivá období jeho pozoruhodného vývoje, od úplných počátků, přes krizi v 1. století př. n. l., jež následovala po velkých římských výbojích na Apeninský poloostrov, do Středomoří a na helénizovaný Východ, až po úpadek a pád impéria. Text z pera erudované archeoložky, odbornice na antický ... [více]
  Aukro (satandart, Teplice) - 350 Kč (aukce)
 3. Římané
  Maria Teresa Guaitoli - 2006 - 208 str.
  Universum, velmi dobrý stav, originál celoplátěná vazba s přebalem, obsahuje bar. obrázky a fotografie, formát větší A4, 208 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 161 Kč
 4. Římané - Poklady starobylých civilizací
  Maria Teresa Guaitoli
  Knižní klub - Praha 2006 - edice Universum - 1. vydání - 208 stran - Vázané. Vynikající stav.
  Antikvariát Luboš Růžička (Most) - 466 Kč