Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Riallina hra.

Briggs, Patricia
Fantom Print, 1999. 318 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Riallina hra ant.
  Briggs Patricia
  Darranští obchodníci s otroky přepadli Riallin klan v čase jejího dětství, povraždili všechny muže, a ženy s dětmi uvrhli do otroctví. Po léta žila Rialla v zajetí, sloužila svému pánu a čekala na příležitost k útěku. Když se tato příležitost naskytla, nepropásla ji. Po zdařilém útěku z otroctví se z Rially stala cvičitelka koní v Sianimu - malém státečku proslulém svými žoldnéři.
  Nyní se má mezi své věznitele vrátit! V zájmu ukončení dlouholetých válek hodlá darranský lord otroctví zrušit. Tento záměr se však kříží se zájmy některých darranských šlechticů. Hrozba úkladné vraždy lorda Karstena se tak stává reálnou. Rialla je vybrána Pánem špionů Sianimu, aby plánované vraždě zabránila. Rázem je vtažena do světa smrtící magie, dávných bohů a neuvěřitelných netvorů. V tomto světě se musí opět stát otrokyní.
  V tomto světě může otrokyní zůstat navždy...
  Stav: výborný.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 250 Kč
 2. RIALLINA HRA

  Brožovaná, 318 stran. Darranští obchodníci s otroky přepadli Riallin klan v čase jejího dětství, povraždili všechny muže, a ženy s dětmi uvrhli do otroctví. Po léta žila Rialla v zajetí, sloužila svému pánu a čekala na příležitost k útěku. Když se tato příležitost naskytla, nepropásla ji. Po zdařilém útěku z otroctví se z Rially stala cvičitelka koní v Sianimu – malém státečku proslulém svými žoldnéři. Nyní se má mezi své věznitele vrátit! V zájmu ukončení dlouholetých válek hodlá darranský lord otroctví zrušit. Tento záměr se však kříží se zájmy některých darranských šlechticů. Hrozba úkladné vraždy lorda Karstena se tak stává reálnou. Rialla je vybrána Pánem špionů Sianimu, aby plánované vraždě zabránila. Rázem je vtažena do světa smrtící magie, dávných bohů a neuvěřitelných netvorů. V tomto světě se musí opět stát otrokyní. V tomto světě může otrokyní zůstat navždy…
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 120 Kč
 3. Riallina hra
  Patricia Briggs - 1999 - 316 str.
  Fantom Print 1999
  Antikvariát Brdy [internet] - 125 Kč
 4. Riallina hra
  Patricia Briggs - 1999 - 320 str.
  Fantom Print 1999
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 95 Kč