Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Revolver na prodej.

Greene, Graham
1. vyd. v SNKLU. SNKLU, 1965. 184, [2] s.
Edice: Klub čtenářů ; sv. 210

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Revolver na prodej
  Graham Green - 1965 - 185 str.
  V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti. Druhou hlavní postavou knihy je mladá herečka, která si získala vrahovu důvěru a zároveň v něm probudí pocit svědomí. Kniha patří k lepší části Greenových společensky zainteresovaných děl. 
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 50 Kč
 2. Revolver na prodej od Graham Greene
  - 1965
  Revolver na prodej od Graham Greene. V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti. Druhou hlavní postavou knihy je mladá herečka, která si získala vrahovu důvěru a zároveň v něm probudí pocit svědomí. Kniha patří k lepší části Greenových společensky zainteresovaných děl. Vydáno 1965. Stran 184. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 56 Kč
 3. Revolver na prodej od Graham Greene
  - 1965
  Revolver na prodej od Graham Greene. V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti. Druhou hlavní postavou knihy je mladá herečka, která si získala vrahovu důvěru a zároveň v něm probudí pocit svědomí. Kniha patří k lepší části Greenových společensky zainteresovaných děl. Vydáno 1965. Stran 178. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 71 Kč
 4. Revolver na prodej od Graham Greene
  - 1965
  Revolver na prodej od Graham Greene. V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vy... Vydáno 1965. Stran 184. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 39 Kč
 5. Revolver na prodej od Graham Greene
  - 1965
  Revolver na prodej od Graham Greene. V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vy.. Vydáno 1965. Stran 183. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 49 Kč
 6. Revolver na prodej od Graham Greene
  - 1965
  Revolver na prodej od Graham Greene. V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného ... Vydáno 1965. Stran 183. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 36 Kč
 7. Revolver na prodej
  - 1942
  G. Greene - 1942 V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 20 Kč
 8. Revolver na prodej
  - 1965
  G. Greene - 1965 V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 20 Kč
 9. Revolver na prodej od Graham Greene
  - 1965
  Revolver na prodej od Graham Greene. V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vy... Vydáno 1965. Stran 185. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 49 Kč
 10. Revolver na prodej od Graham Greene
  - 1965
  Revolver na prodej od Graham Greene. V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vy... Vydáno 1965. Stran 183. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 59 Kč
 11. Revolver na prodej od Graham Greene
  - 1965
  Revolver na prodej od Graham Greene. V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil. Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného ... Vydáno 1965. Stran 184. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 42 Kč
 12. Revolver na prodej
  Graham Greene
  V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil.
  Adero (Praha 1) - 39 Kč
 13. Revolver na prodej
  Graham Greene - 1965 - 185 str.
  Státní nakladatelství krásné literatury a umení, Praha, 1965, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, zažloutlý a lehce odřený obal, obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Miroslav Habr, 185 stran.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 40 Kč
 14. Revolver na prodej
  Graham Greene - 1965 - 185 str.
  obálku a vazbu navrhl a graficky upravil Miroslav Habr
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 50 Kč
 15. Revolver na prodej - G. Greene
  - 1965
  Vydavatelství, nakladatelství: SNKLU 1965 ‌ Počet stran: 186 ‌ Stav: Dobrý stav. Mírně zašlé desky ‌ Ilustrace, přílohy: - ‌ klíčová slova, poznámky:  Kniha je na externím skladě
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 50 Kč
 16. Greene Graham - Revolver na prodej
  - 1965
    Nakladatel: SNKLU, Praha, 1965 Vazba: tvrdá, plátěná s pap. přebalem, pap. přebal lehoučce ušmudlaný, po krajích odřený, lehce potrhaný, desky lehce ušmudlané, stav knihy velmi dobrý Ilustrace: ISBN:
  ANTIKnihy (Náchod) - 25 Kč
 17. Revolver na prodej
  Graham Greene - 1965 - 185 str.
  obálku a vazbu navrhl Miroslav Habr
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 50 Kč
 18. Revolver na prodej
  Greene Graham - 1965 - 186 str.
  překlad Břetislav Hodek
  Antikvariát Bílé vrány (Uherské Hradiště) - 45 Kč
 19. Revolver na prodej
  - 1965 - 185 str.
  Státní nakladatelství dětské knihy 1965. 185 stran
  Stav: velmi pěkná
  obálku Miroslav Habr
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 50 Kč
 20. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd., 184 s.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 40 Kč
 21. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 40 Kč
 22. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý,obálka mírně poškozená
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 30 Kč
 23. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: původní bez obálky
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 30 Kč
 24. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil.Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti. Druhou hlavní postavou knihy je mladá herečka, která si získala vrahovu důvěru a zároveň v něm probudí pocit svědomí. Kniha patří k lepší části Greenových společensky zainteresovaných děl.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 40 Kč
 25. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd., 184
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 40 Kč
 26. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 188 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: vázaná s obálkou
  Stav: přebal lehce potrhaný, jinak pěkná
  Antikvariát Jirásek a spol. (Praha 4) - 20 Kč
 27. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil.Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti. Druhou hlavní postavou knihy je mladá herečka, která si získala vrahovu důvěru a zároveň v něm probudí pocit svědomí. Kniha patří k lepší části Greenových společensky zainteresovaných děl.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 28. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil.Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti. Druhou hlavní postavou knihy je mladá herečka, která si získala vrahovu důvěru a zároveň v něm probudí pocit svědomí. Kniha patří k lepší části Greenových společensky zainteresovaných děl.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 29. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd., 184 s.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení,lehce poškozena obálka
  V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského ...
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 40 Kč
 30. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení,obálka poškozena
  V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil.Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti. Druhou hlavní postavou knihy je mladá herečka, která si získala vrahovu důvěru a zároveň v něm probudí pocit svědomí. Kniha patří k lepší části Greenových společensky zainteresovaných děl.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 31. Revolver na prodej
  Graham Greene , ill. obálka: Miroslav Habr - 1965 - 188 str.
  Státní nakladatelstvní krásné literatury a umění 1965. 188 stran, ilustrátor: obálka: Miroslav Habr
  Stav: pěkná
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 35 Kč
 32. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: Pevná s obálkou
  Stav: Obálka ve hřbetu 2cm natržená, jinak velmi dobrý
  Antikvariát Avion (Liberec) - 30 Kč
 33. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení,obálka poškozena
  V tomto románě čtenář sleduje osudy námezdního vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí socialistického ministra, při pronásledování pochopí, čeho byl vlastně nástrojem, a obrací zbraň proti těm, kterým sloužil.Autor v mistrné kresbě vylíčil psychologii člověka, od mládí fyzicky i sociálně poznamenaného a vyřazeného ze společnosti, který se vrahem stává z nutnosti. Druhou hlavní postavou knihy je mladá herečka, která si získala vrahovu důvěru a zároveň v něm probudí pocit svědomí. Kniha patří k lepší části Greenových společensky zainteresovaných děl.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 34. Revolver na prodej
  Graham Greene , ill. obálka: Miroslav Habr - 1965 - 1101 str.
  Státní nakladatelstvní krásné literatury a umění 1965. 1101 stran, ilustrátor: obálka: Miroslav Habr
  Stav: pěkná
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 50 Kč
 35. Revolver na prodej
  Greene Graham - 1965 - 185 str.
  vydalo Státní nakl. krásné literatury a umění, 1965, celoplátěná vazba, s obálkou, 185 stran, dobrý stav knihy, obálka na okrajích nepatrně otřepená,
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 25 Kč
 36. Revolver na prodej
  Greene, Graham , ill. Habr, Miroslav - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd., il.: Habr, Miroslav
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 22 Kč
 37. Revolver na prodej
  Greene, Graham , ill. Habr, Miroslav - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd., il.: Habr, Miroslav
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 22 Kč
 38. Revolver na prodej
  Greene, Graham , ill. Habr, Miroslav - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd., il.: Habr, Miroslav
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 22 Kč
 39. Revolver na prodej
  Graham Greene - 1965
  Státní nakladatelství krásné literatury,hudby a umění, Praha 1965, 1. vyd.
  Vazba: vázaná
  Stav: zachovalá
  Antikvariát u Prahy [internet] - 60 Kč
 40. Revolver na prodej
  - 1965 - 1101 str.
  Státní nakladatelstvní krásné literatury a umění 1965. 1101 stran
  Stav: pěkná
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 50 Kč
 41. Revolver na prodej BEZ PAPÍR. OBALU
  Greene, Graham , ill. Habr, Miroslav - 1965 - 184 s. str.
  SNKLU, Praha 1965, 1. vyd., il.: Habr, Miroslav
  Stav: Pěkná originální vazba BEZ PAPÍR. OBALU
  Antikvariát Morava (Brno) - 29 Kč
 42. Revolver na prodej
  Greene Graham - 1965 - 188 str.
  náklad: 185 000 ks, 1.vydanie, preklad: Břetislav Hodek, (Z anglického originálu - A Gun For Sale), (stav A), viaz.
  Antikvariát u Slimáka (Bratislava) - 29 Kč
 43. Revolver na prodej
  Graham Greene, 1965 - 1965 - 185 str.
  Revolver na prodej / Graham Greene, 1965 - vazba: tvrdá, stav: zachovalá, původní obálka, první vydání SNKLU, stran 185
  e-Trafika.cz (Liberec) - 69 Kč
 44. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 187 str.
  Vazba: plátěná. Stav: zachovalý stav knihy; desky na hřbetu zašlé; obálka při krajích otřepená.
  Antiqariat Radhošť (Praha 3) - 40 Kč
 45. Revolver na prodej
  Graham Greene, ´65 - 1965 - 185 str.
  Revolver na prodej / Graham Greene, 1965 - vazba: tvrdá, stav: zachovalá, původní obálka, první vydání SNKLU, stran 185
  e-Trafika.cz (Liberec) - 59 Kč
 46. Revolver na prodej
  Graham Greene, 1965 - 1965 - 185 str.
  Revolver na prodej / Graham Greene, 1965 - vazba: tvrdá, stav: zachovalá, původní poškozená obálka, 185 stran
  Antikvariát Liberec (Liberec) - 19 Kč
 47. Revolver na prodej
  - 1965
  G. Greene - 1965 V tomto románě čtenář sleduje osudy nájemného vraha, který na objednávku zbrojařského magnáta zastřelí...
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 20 Kč
 48. Revolver na prodej
  Graham Greene - 1965 - 188 str.
  Nakladatelská vazba, 207x135, přebal potrhaný, nažloutlá stářím, jinak pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 40 Kč
 49. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 184 str.
  OCpl. s mírně pošk. ob., přel. Břetislav Hodek, doslov František Fröhlich
  Knížky.com (Praha 1) - 50 Kč
 50. Revolver na prodej
  Greene, Graham - 1965 - 187 str.
  Vazba: plátěná. Stav: zachovalý stav knihy; obálka lehce ušpiněná.
  Antiqariat Radhošť (Praha 3) - 40 Kč