Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Pták štěstí.

Tokareva, Viktorija Samojlovna
1. vyd. Host, 2009. 167 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Pták štěstí
  Viktoria Tokarevová - 2009 - 168 str.
  Pro Naďku, chytrou dívku bez skrupulí, jsou překážky k tomu, aby se překonávaly. Neexistuje nic, s čím by si nedokázala poradit. Kniha vypráví příběh jejího života od dětství do dospělosti a její cestu za bohatstvím a úspěchem. Naďka je půvabná a líbí se mužům, a také toho umí patřičně využít ke svému prospěchu. Ale i Naďka má jednu slabost - zamiluje se do ženatého muže Andreje. Tak začíná bitva, ve které ze sebe bude muset vydat to nejlepší. Originalita stylu Tokarevové spočívá v kombinování jednoduché a úsporné formy a zobrazovaných témat. Kniha je plná rozporů: zdání a realita, stylizace a skutečnost. Tento kontrast pak autorka zdárně využívá k odhalení leckdy hořké pravdy o tom, jak se doopravdy věci mají. Jazyk: česky Rok vydání: 2009 Vazba: vázaná Počet stran: 168 Stav: Nová kniha (NEJEDNÁ SE O POUŽITÉ ZBOŽÍ)
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 89 Kč
 2. Pták štěstí
  Viktoria Tokarevová - 2009
  Vydal Host, Brno 2009. Pro Naďku, chytrou dívku bez skrupulí, jsou překážky k tomu, aby se překonávaly. Neexistuje nic, s čím by si nedokázala poradit. Kniha vypráví příběh jejího života od dětství do dospělosti a její cestu za bohatstvím a úspěchem. Naďka je půvabná a líbí se mužům, a také toho umí patřičně využít ke svému prospěchu. Ale i Naďka má jednu slabost - zamiluje se do ženatého muže Andreje. Tak začíná bitva, ve které ze sebe bude muset vydat to nejlepší. Vydání první. Původní pevná vazba s obálkou , 168 stran, rozměry: 14 × 21 cm. Velmi dobrý stav (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 3. Pták štěstí
  Viktoria Tokarevová - 2009
  Pro Naďku, chytrou dívku bez skrupulí, jsou překážky k tomu, aby se překonávaly. Neexistuje nic, s čím by si nedokázala poradit. Kniha vypráví příběh jejího života od dětství do dospělosti a její cestu za bohatstvím a úspěchem. Naďka je půvabná a líbí se mužům, a také toho umí patřičně využít ke svému prospěchu. Ale i Naďka má jednu slabost - zamiluje se do ženatého muže Andreje. Tak začíná bitva, ve které ze sebe bude muset vydat to nejlepší. Nakl. Host, Brno, 2009. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 168 stran, rozměr: A5. Velmi dobrý stav (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč