Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

První dámská detektivní kancelář.

McCall Smith, Alexander
Vyd. 2., rev., V Argu 1. Argo, 2009. 215 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. První dámská detektivní kancelář
  Alexander McCall Smith - 2009
  První díl z úspěšné série detektivních příběhů zachycuje období, kdy sympatická Precious Ramotswe zakládá první ženskou detektivní agenturu v Gaborone, hlavním městě Botswany. Nejenže se dokáže vypořádat s podvodníky, najít zmizelého manžela nebo zkrotit neposlušné dcery ustaraných rodičů, ale nabídne také pohled do duše národa, jenž obývá oblast na prahu pouště Kalahari. Když se Precious nakonec vrhne po stopách zmizelého dítěte, riskuje vlastní pověst a možná i život.Alexander McCall Smith okouzlil čtenáře netradiční hlavní hrdinkou i jejím chytrým humorem. Je vynikajícím vypravěčem a jeho text čtenáře spolehlivě přenese do prostředí odlišné africké kultury. Není bez zajímavosti, že režisér známých filmů Anglický pacient a Talentovaný pan Ripley Anthony Minghella natočil podle této literární předlohy detektivní seriál. Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2009. Původní pevná vazba s přebalem, vydání v Argu první, 215 stran, rozměry: 15 x 22 cm. Pěkný stav (viz foto). EAN: 9788025701096.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 100 Kč
 2. První dámská detektivní kancelář
  Alexander McCall Smith - 2009 - 215 str.
  Paní Ramotswe není jen tak ledajaká žena - je to první soukromá detektivka ve státě Botswana .Po smrti svého otce se snaží postavit na vlastní nohy . A navzdory rady svého okolí, aby rozmnožovala stádo zděděných krav si založí první detektívní kancelář v Botswaně.První díl z úspěšné série detektivních příběhů zachycuje období, kdy sympatická Precious Ramotswe zakládá první ženskou detektivní agenturu v Gaborone, hlavním městě Botswany. Alexander McCall Smith okouzlil čtenáře netradiční hlavní hrdinkou i jejím chytrým humorem. Je vynikajícím vypravěčem a jeho text čtenáře spolehlivě přenese do prostředí odlišné africké kultury.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 90 Kč
 3. První dámská detektivní kancelář / Alexander McCall Smith, 2009
  - 2009
  První dámská detektivní kancelář / Alexander McCall Smith, 2009 - vazba: tvrdá, stav: velmi zachovalá, původní obálka, stran 216
  Gramodesky.shop (Liberec) - 129 Kč
 4. První dámská detektivní kancelář
  Alexander McCall Smith - 2009 - 216 str.
  Argo, Praha, výborný stav, orig. karton. vazba s přebalem, překlad Pavla Kubaláková, 1. vydání, 216 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 80 Kč
 5. První dámská detektivní kancelář
  MCCALL Smith Alexander - 2009
  vyd. Argo, jako nová
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 60 Kč