Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Prstýnky pro vraha.

Štork, Jiří
Vyd. 1. Nava, 2003. 142 s.
Edice: Kriminální příběhy

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Prstýnky pro vraha - Jiří Štork

  Všichni o ní věděli, že má doma peníze. Půjčovala i chlapům, kteří chodili do nedaleké hospody. Když některý neměl na útratu, založila ho stovkou, někdy půjčila i víc. Večer ze soboty na neděli ji někdo zavraždil v jejím domku a bylo zamčeno zevnitř. Ze zásuvky stolu zmizely peníze a snubní prstýnky. Všichni z hospody byli rázem podezřelí. Jak se vrah dostal dovnitř a ven, kam schoval prstýnky?

  Také další kriminální příběhy Jiřího Štorka jsou napínavé, neobvyklé a plné záhad, ačkoli se odehrávají v obyčejném všedním prostředí. Ale právě to využívají pachatelé k maskování svých největších zločinů.
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 30 Kč
 2. Prstýnky pro vraha
  Jiří Štork - 2003 - 144 str.
  Všichni o ní věděli, že má doma peníze. Půjčovala i chlapům, kteří chodili do nedaleké hospody. Když některý neměl na útratu, založila ho stovkou, někdy půjčila i víc. Večer ze soboty na neděli ji někdo zavraždil v jejím domku a bylo zamčeno zevnitř. Ze zásuvky stolu zmizely peníze a snubní prstýnky. Všichni z hospody byli rázem podezřelí. Jak se vrah dostal dovnitř a ven, kam schoval prstýnky? Také další kriminální příběhy Jiřího Štorka jsou napínavé, neobvyklé a plné záhad, ačkoli se odehrávají v obyčejném všedním prostředí. Ale právě to využívají pachatelé k maskování svých největších zločinů.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 30 Kč