Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Projekt Babylon.

Wilhelm, Andreas
Vyd. 1. Knižní klub, 2007. 423 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Projekt Babylon
  Andreas Wilhelm - 2007
  Za bouře, provázené blesky, hromobitím a vydatným lijákem se ovčák ve francouzském Languedoku uchýlí do jeskyně, jenže zakrátko se s křikem vyřítí ven a od té doby se o něm říká, že propadl šílenství. Celá oblast kolem je ihned neprodyšně uzavřena a bedlivě střežena ozbrojenou bezpečnostní službou. Kdo však prozkoumá tajuplné místo, kde jsou skalní stěny popsány záhadnými nápisy, vzkazy z všemožných kultur světa? A kde se v hlubinách vzalo podivné modré záření, jež připravuje lidi o rozum? Za nejvyššího utajení vzniká v Organizaci spojených národů výzkumný projekt a bádáním jsou pověřeni anglický historik Peter Lavell a francouzský inženýr Patrick Nevreux. S rozluštěním složitých textů jim pomáhá mladá německá lingvistka Stefanie Krügerová. Záhy poté, co začnou pátrat, se jim pověsí na paty okultní sekty a tajné společnosti mystiků. Přes veškeré nástrahy a s nasazením vlastního života se trojlístek vědců krok za krokem blíží k vyřešení hádanky. Ale když se jim podaří proniknout až k samému ohnisku poznání, ocitají se ve smrtelném ohrožení.. Nakl. Knižní klub, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 424 stran, rozměry: 13 x 21 cm. Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal (viz foto)! EAN: 9788024219516.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 250 Kč
 2. Projekt Babylon
  Andreas Wilkens - 2007
  Za bouře, provázené blesky, hromobitím a vydatným lijákem se ovčák ve francouzském Languedoku uchýlí do jeskyně, jenže zakrátko se s křikem vyřítí ven a od té doby se o něm říká, že propadl šílenství. Celá oblast kolem je ihned neprodyšně uzavřena a bedlivě střežena ozbrojenou bezpečnostní službou. Kdo však prozkoumá tajuplné místo, kde jsou skalní stěny popsány záhadnými nápisy, vzkazy z všemožných kultur světa? A kde se v hlubinách vzalo podivné modré záření, jež připravuje lidi o rozum? Za nejvyššího utajení vzniká v Organizaci spojených národů výzkumný projekt a bádáním jsou pověřeni anglický historik Peter Lavell a francouzský inženýr Patrick Nevreux. S rozluštěním složitých textů jim pomáhá mladá německá lingvistka Stefanie Krügerová. Záhy poté, co začnou pátrat, se jim pověsí na paty okultní sekty a tajné společnosti mystiků. Přes veškeré nástrahy a s nasazením vlastního života se trojlístek vědců krok za krokem blíží k vyřešení hádanky. Ale když se jim podaří proniknout až k samému ohnisku poznání, ocitají se ve smrtelném ohrožení… Vydala Euromedia Group k. s . - Knižní klub v Praze v roce 2007. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 424 stran, rozměr: A5. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 120 Kč
 3. Projekt Babylon
  Andreas Wilhelm - 2007
  Za bouře, provázené blesky, hromobitím a vydatným lijákem se ovčák ve francouzském Languedoku uchýlí do jeskyně, jenže zakrátko se s křikem vyřítí ven a od té doby se o něm říká, že propadl šílenství. Celá oblast kolem je ihned neprodyšně uzavřena a bedlivě střežena ozbrojenou bezpečnostní službou. Kdo však prozkoumá tajuplné místo, kde jsou skalní stěny popsány záhadnými nápisy, vzkazy z všemožných kultur světa? A kde se v hlubinách vzalo podivné modré záření, jež připravuje lidi o rozum? Za nejvyššího utajení vzniká v Organizaci spojených národů výzkumný projekt a bádáním jsou pověřeni anglický historik Peter Lavell a francouzský inženýr Patrick Nevreux. S rozluštěním složitých textů jim pomáhá mladá německá lingvistka Stefanie Krügerová. Záhy poté, co začnou pátrat, se jim pověsí na paty okultní sekty a tajné společnosti mystiků. Přes veškeré nástrahy a s nasazením vlastního života se trojlístek vědců krok za krokem blíží k vyřešení hádanky. Ale když se jim podaří proniknout až k samému ohnisku poznání, ocitají se ve smrtelném ohrožení.. Nakl. Knižní klub, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 424 stran, rozměry: 14 x 21 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)! EAN: 9788024219516.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 120 Kč
 4. Projekt Babylon
  - 2007
  A. Wilhelm - 2007 Celá oblast kolem je ihned neprodyšně uzavřena a bedlivě střežena ozbrojenou bezpečnostní službou. Kdo však prozkoumá tajuplné místo, kde jsou skalní stěny popsány záhadnými nápisy, vzkazy z všemožných kultur světa? A kde se v hlubinách vzalo podivné modré záření, jež připravuje lidi o rozum? Za nejvyššího utajení vzniká v Organizaci spojených národů výzkumný projekt a bádáním jsou pověřeni anglický historik Peter Lavell a francouzský inženýr Patrick Nevreux.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 35 Kč
 5. Projekt Babylon
  Andreas Wilhelm - 2007 - 424 str.
  Euromedia Group, k. s. - Knižní klub, Praha, výborný stav, velmi mírně ošoupané rohy, orig. vazba s přebalem, překlad Iva Daňková, obálka Ivan Brůha, 1. vydání, 424 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 38 Kč
 6. Projekt Babylon
  Andreas Wilhelm - 2007 - 424 str.
  Euromedia Group / Knižní klub, Praha, velmi dobrý stav, desky v okrajích mírně odřené, mírně zkosený hřbet, orig. karton. vazba s přebalem, 1. vydání, 424 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 66 Kč
 7. Andreas Wilhelm - Projekt Babylon
  - 2007 - 424 str.
  Kniha je nepoškozená, výborný stav, viz foto !!! Celá oblast kolem je ihned neprodyšně uzavřena a bedlivě střežena ozbrojenou bezpečnostní službou. Kdo však prozkoumá tajuplné místo, kde jsou skalní stěny popsány záhadnými nápisy, vzkazy z všemožných kultur světa? A kde se v hlubinách vzalo podivné modré záření, ... [více]
  Aukro (schartner, Dobříš) - 69 Kč (KUP TEĎ)
 8. Projekt Babylon
  Wilhelm Andreas , ill. bez. il. - 2007 - 423 str.
  pevná papírová s obálkou - Vynikající mysteriózní thriller s prvky sci-fi. Pěkný stav.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 80 Kč
 9. Projekt Babylon
  Wilhelm Andreas, - 2007 - 419 str.
  419 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 99 Kč
 10. Projekt Babylon
  Andreas Wilhelm - 2007 - 424 str.
  Knižní klub 2007. 424 stran
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 75 Kč
 11. Projekt Babylon
  Andreas Wilhelm - 2007 - 424 str.
  Knižní klub 2007. 424 stran
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 12. PROJEKT BABYLON
  WILHELM Andreas - 2007 - 424 str.
  Euromedia Group / Knižní klub 2007
  Shiori Antikvariát (Viničné Šumice) - 75 Kč
 13. Projekt Babylon
  WILHELM Andreas - 2007 - 424 str.
  Euromedia Group k.s. – Knižní klub 2007
  Shiori Antikvariát (Viničné Šumice) - 100 Kč
 14. Projekt Babylon
  Wilhelm Andreas - 2007
  Knižní klub 2007, výborný stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 80 Kč
 15. Projekt Babylon
  Wilhelm Andreas - 2007
  Euromedia group, Knižní klub, 1. vyd. 2007, pv s o
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 70 Kč