Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Projekce.

Ablow, Keith R
1. vyd. v českém jazyce. BB/art, 2006. 227 s.
Edice: Class ; sv. 76

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Projekce
  Keith Ablow - 2006 - 227 str.
  V nabité soudní síni pouze psychiatr Frank Clevenger, známý z románu Popření, ví, že obžalovaný nespáchal čtyři vraždy. Alespoň je o tom přesvědčen. Mlčí – a k mlčení má závažný důvod. Ví obžalovaný, že Clevenger ví? A zná Clevenger vůbec celou pravdu? Všechno může být i jinak.Strašné tajemství Clevengera tíží; potřebuje se někomu svěřit. Ale najít pravou osobu je těžké… Obžalovaný doktor Lucas není nevinen – ale co spáchal doopravdy a co ještě spáchá?Býval vynikajícím plastickým chirurgem. Nyní se však octl na uzavřeném psychiatrickém oddělení a nezůstal dlouho pacientem. Ovládl oddělení a k hrůze doktora Clevengera používá skalpel zcela jinak než dřív. Co Lucas ví o Clevengerovi, mohlo by psychiatra zničit. Co Clevenger zjistí o Lucasovi, může zachránit životy řadě lidí. Má na to však pouhých čtyřiadvacet hodin. Výsledky jeho pátrání jsou otřesné. A Clevenger pořád neví, zda je to pouhá náhoda nebo něco složitějšího, že on sám má tak blízko k vrahům a choromyslným.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 85 Kč
 2. Projekce
  Ablow, Keith - 2006 - 227 str.
  Přeložila Dagmar Marková. 1. vydáním v českém jazyce. V nabité soudní síni pouze psychiatr Frank Clevenger, známý z románu Popření, ví, že obžalovaný nespáchal čtyři vraždy. Alespoň je o tom přesvědčen. Mlčí - a k mlčení má závažný důvod. Ví obžalovaný, že Clevenger ví? A zná Clevenger vůbec celou pravdu? Všechno může být i jinak. Strašné tajemství Clevengera tíží; potřebuje se někomu svěřit. Ale najít pravou osobu je těžké...
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 50 Kč
 3. Projekce
  Keith Ablow - 2006 - 228 str.
  BB art, Praha, velmi dobrý stav, orig. lamin. vazba s přebalem, ten je velmi slabě odřený a na hřbetu nepatrně natržený, 1. vydání, 228 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 150 Kč
 4. Projekce
  Keith Ablow - 2006 - 227 str.
  BB art 2006
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 5. Projekce
  Keith Ablow - 2006 - 227 str.
  BB art 2006
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 65 Kč
 6. Projekce
  Ablow Keith - 2006
  BB art 2006, pv s o
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 50 Kč