Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Prodavač humoru.

Ráž, Roman
1. vyd. Československý spisovatel, 1979. 327 s.
Edice: Žatva

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Prodavač humoru od Roman Ráž
  - 1979
  Prodavač humoru od Roman Ráž. V době, kdy se odehrává Rážův román Prodavač humoru, to vypadá, že se lidé o hlavním hrdinovi Jožinu Petránkovi dovědí, že bral úplatky a byl na hodinu propuštěn pro ztrátu důvěry....Podaří se mu během dvou dnů zajistit pro jednu nevalnou estrádní skupinu deset vystoupení, nebo ho čeká poslední, definitivní pád? Jožin Petránek dělá, co jen může, aby k tomu nedošlo, a teprve na svém zoufale uspěchaném náborářském putování po jihomoravském kraji si začíná uvědomovat, co vlastně všechno bylo jinak, než si dosud namlouval. V napínavých, humorných i vážných záběrech Romana Ráže se před čtenářem živě rozehrávají osobní a společenské osudy člověka, který při vší své dobrotě a snaživosti bezmála prohrál život jenom proto, že se vždy jen přizpůsoboval a nedokázal být sám sebou. Vydáno 1979. Stran 330. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 79 Kč
 2. Prodavač humoru
  Roman Ráž - 1979 - 330 str.
  V době, kdy se odehrává Rážův román Prodavač humoru, to vypadá, že se lidé o hlavním hrdinovi Jožinu Petránkovi dovědí, že bral úplatky a byl na hodinu propuštěn pro ztrátu důvěry....Podaří se mu během dvou dnů zajistit pro jednu nevalnou estrádní skupinu deset vystoupení, nebo ho čeká poslední, definitivní pád? Jožin Petránek dělá, co jen může, aby k tomu nedošlo, a teprve na svém zoufale uspěchaném náborářském putování po jihomoravském kraji si začíná uvědomovat, co vlastně všechno bylo jinak, než si dosud namlouval. V napínavých, humorných i vážných záběrech Romana Ráže se před čtenářem živě rozehrávají osobní a společenské osudy člověka, který při vší své dobrotě a snaživosti bezmála prohrál život jenom proto, že se vždy jen přizpůsoboval a nedokázal být sám sebou.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 40 Kč
 3. Prodavač humoru
  Ráž, Roman - 1979 - 327 s. str.
  Československý spisovatel, Praha 1979, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  V době, kdy se odehrává Rážův román Prodavač humoru, to vypadá, že se lidé o hlavním hrdinovi Jožinu Petránkovi dovědí, že bral úplatky a byl na hodinu propuštěn pro ztrátu důvěry. Podaří se mu během dvou dnů zajistit pro jednu nevalnou estrádní skupinu deset vystoupení, nebo ho čeká poslední, definitivní pád? Jožin Petránek dělá, co jen může, aby k tomu nedošlo, a teprve na svém zoufale uspěchaném náborářském putování po jihomoravském kraji si začíná uvědomovat, co vlastně všechno bylo jinak, než si dosud namlouval. V napínavých, humorných i vážných záběrech Romana Ráže se před čtenářem živě rozehrávají osobní a společenské osudy člověka, který při vší své dobrotě a snaživosti bezmála prohrál život jenom proto, že se vždy jen přizpůsoboval a nedokázal být sám sebou.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 4. Prodavač humoru
  Ráž, Roman - 1979 - 327 s. str.
  Československý spisovatel, Praha 1979, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 40 Kč
 5. Prodavač humoru
  Ráž, Roman - 1979 - 327 s. str.
  Československý spisovatel, Praha 1979, 1. vyd., 327 s.
  Vazba: Pevná s papírovým přebalem
  Stav: Přebal 2 cm roztržený, věnování branců
  Antikvariát Skoda Abzeichen [internet] - 39 Kč
 6. Prodavač humoru-Roman Ráž
  - 1979 - 328 str.
  Prodavač humoru-Roman Ráž stran 328 vydáno 1979 ...
  Aukro (odstavne, Olešnice) - 35 Kč (KUP TEĎ)
 7. Prodavač humoru
  - 1979 - 332 str.
  Ráž R., 1979 vydal Čs.spisovatel, 332 str., stav velmi dobrý, vázaná s přebalem, napínavé,humorné i vážné osudy při cestě na výsluní
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 25 Kč
 8. Prodavač humoru
  - 1979 - 332 str.
  Ráž R., 1979 vydal Čs.spisovatel, 332 str., stav dobrý, vázaná bez obálky
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 20 Kč