Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Příští.

Crichton, Michael
Vyd. 1. Knižní klub, 2007. 414 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. PŘÍŠTÍ
  PŘÍŠTÍ (Michael CRICHTON)
  2007, 1.VYDÁNÍ, 416 STRAN, PEVNÁ VAZBA S PŘEBALEM Rick Diehl začíná mít problémy. Manželka mu byla nevěrná a jeho firma BioGen by už konečně potřebovala nějaký velký komerční úspěch. Rick doufá, že by jí k němu mohly dopomoci buňky Franka Burneta, jež BioGen vlastní. Frankovo tělo totiž produkovalo silné protirakovinové chemické látky. Ve chvíli, kdy je BioGenu tzv. Burnetova buněčná linie odcizena, se Rick Diehl snaží buňky i za cenu násilí znovu získat - ať už z těla Franka Burneta, či z těla některého z jeho potomků Josh Winkler, zaměstnanec BioGenu, nechtěně na svém bratrovi vyzkouší účinky tzv. dozrávacího genu. Zdá se, že gen dokáže člověka po všech stránkách napravit, a Josh začíná uvažovat o tom, že by svůj objev zpeněžil. Brzy se však ukáže, že gen nemá jen pozitivní dopady Zatímco ve svém předchozím románu Říše strachu se Michael Crichton zabýval globálním oteplováním, v thrilleru Příští si vzal na mušku další téma dneška - věnuje se nejrozmanitějším problémům spojeným s bouřlivým rozvojem genetiky. Důrazně poukazuje na absurditu soudního hodnocení genetických otázek, a to hlavně v oblasti patentového práva, kritizuje způsoby financování vědeckého výzkumu a s mrazivou ironií popisuje to, jak se daného tématu bez skrupulí zmocňují nejrozmanitější masová média.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 229 Kč
 2. PŘÍŠTÍ

  Vázaná s obálkou, 414 stran. Rick Diehl začíná mít problémy. Manželka mu byla nevěrná a jeho firma BioGen by už konečně potřebovala nějaký velký komerční úspěch. Rick doufá, že by jí k němu mohly dopomoci buňky Franka Burneta, jež BioGen vlastní. Frankovo tělo totiž produkovalo silné protirakovinové chemické látky. Ve chvíli, kdy je BioGenu tzv. Burnetova buněčná linie odcizena, se Rick Diehl snaží buňky i za cenu násilí znovu získat – ať už z těla Franka Burneta, či z těla některého z jeho potomků… Josh Winkler, zaměstnanec BioGenu, nechtěně na svém bratrovi vyzkouší účinky tzv. dozrávacího genu. Zdá se, že gen dokáže člověka po všech stránkách napravit, a Josh začíná uvažovat o tom, že by svůj objev zpeněžil. Brzy se však ukáže, že gen nemá jen pozitivní dopady… Zatímco ve svém předchozím románu Říše strachu se Michael Crichton zabýval globálním oteplováním, v thrilleru Příští si vzal na mušku další téma dneška – věnuje se nejrozmanitějším problémům spojeným s bouřlivým rozvojem genetiky. Důrazně poukazuje na absurditu soudního hodnocení genetických otázek, a to hlavně v oblasti patentového práva, kritizuje způsoby financování vědeckého výzkumu a s mrazivou ironií popisuje to, jak se daného tématu bez skrupulí zmocňují nejrozmanitější masová média
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 120 Kč
 3. Příští
  Crichton Michael , ill. --- - 2007 - 414 str.
  pevná papírová s obálkou - V thrilleru Příští si vzal autor na mušku problém spojený s bouřlivým rozvojem genetiky. Kniha v pěkném stavu.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 90 Kč
 4. Příští
  Michael Crichton - 2007 - 414 str.
  přeložila Veronika Volhejnová, Vyd. 1., 414 s. ; 21 cm
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 100 Kč
 5. Příští
  Crichton, Michael - 2007
  BB art, Praha 2007.
  Vazba: pův.kart.
  Velmi dobrý stav, bez přebalu.
  eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem (Frýdek-Místek) - 80 Kč
 6. Příští
  Crichton, Michael - 2007 - 416 str.
  přeložila V. Volhejnová
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 80 Kč
 7. Příští
  Michael Crichton - 2007
  Euromedia Group, Praha, 2007, vázaná s přebalem, pěkný stav.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 90 Kč
 8. Příští
  Crichton Michael - 2007
  Knižní klub, 2007, výborný stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 60 Kč
 9. Příští
  Crichton, Michael - 2007 - 414 str.
  Knižní klub 2007
  Červený knír (Dobřejovice) - 40 Kč
 10. Příští
  Michael Crichton - 2007 - 402 str.
  Knižní klub 2007
  Antikvariát Brdy [internet] - 85 Kč
 11. Příští
  Crichton Michael - 2007
  Velmi dobrý stav.
  Antikvariát Tichý (Praha 4) - 150 Kč
 12. Příští
  Crichton Michael - 2007
  Euromedia Group - Knižní klub 2007
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 120 Kč
 13. Příští
  Crichton Michael - 2007
  Euromedia Group - Knižní klub 2007
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 100 Kč