Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Přišel kostlivec k doktorovi.

Markov, Petr
Epocha, 2005. 150 s., [16] s. barev. obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Přišel kostlivec k doktorovi - Petr Markov

  Podle statistik každý třetí občan naší země trpí rakovinou a myslíme, že se dá úspěšně tvrdit, že prakticky každý z nás s touto zákeřnou chorobou přišel do styku. Ve své rodině, mezi přáteli, ve svém okolí. Bohužel!
  Pokud se existence zhoubného nádoru zjistí včas, medicína už je dnes na takové úrovni, že si s tím v naprosté většině případů dokáže poradit. Není-li tomu tak, je prakticky bezmocná. Jako v té známé anekdotě: Přišel kostlivec k doktorovi. A doktor povídá: II To jdete brzy!" A o tom právě je i naše knížka. Snažili jsme se, aby byla dostatečně seriózní a vážná, ale nechtěli jsme, aby to bylo nějaké zdrcující čtení. Naopak. I diktátorské vlády se bály a bojí humoru a vtipu a my jsme přesvědčeni, že v přeneseném slova smyslu se jich bojí i zlá paní Rakovina.
  Chtěli bychom tu zákeřnou potvoru výrazně odtabuizovat. Zbavit potenciální oběti té dámy strachu z její nezničitelnosti. Vysvětlit co největšímu okruhu čtenářů, jak doslova smrtelně důležitá je prevence. Tak nám držte palce!
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 50 Kč
 2. Přišel kostlivec k doktorovi
  Petr Markov - 2005 - 150 str.
  Podle statistik každý třetí občan naší země trpí rakovinou a myslíme, že se dá úspěšně tvrdit, že prakticky každý z nás s touto zákeřnou chorobou přišel do styku. Ve své rodině, mezi přáteli, ve svém okolí. Bohužel! Pokud se existence zhoubného nádoru zjistí včas, medicína už je dnes na takové úrovni, že si s tím v naprosté většině případů dokáže poradit. Není-li tomu tak, je prakticky bezmocná. Jako v té známé anekdotě: Přišel kostlivec k doktorovi. A doktor povídá: II To jdete brzy!" A o tom právě je i naše knížka. Snažili jsme se, aby byla dostatečně seriózní a vážná, ale nechtěli jsme, aby to bylo nějaké zdrcující čtení. Naopak. I diktátorské vlády se bály a bojí humoru a vtipu a my jsme přesvědčeni, že v přeneseném slova smyslu se jich bojí i zlá paní Rakovina. Chtěli bychom tu zákeřnou potvoru výrazně odtabuizovat. Zbavit potenciální oběti té dámy strachu z její nezničitelnosti. Vysvětlit co největšímu okruhu čtenářů, jak doslova smrtelně důležitá je prevence. Tak nám držte palce!
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 50 Kč
 3. Přišel kostlivec k doktorovi
  Petr Markov - 2005 - 152 str.
  Epocha 2005, dobrý, viz foto, dolní, přední roh obalu ohnutý, ušpiněný
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 35 Kč
 4. Přišel kostlivec k doktorovi
  Markov, Petr - 2005 - 150 s. str.
  Epocha, Praha 2005, 150 s.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Podle statistik každý třetí občan naší země trpí rakovinou a myslíme, že se dá ...
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 5. Přišel kostlivec k doktorovi
  P.Markov
  Letś talk-36 témat
  Antikvariát Knižní koutek [internet] - 100 Kč