Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Přírodní medicína pro psy a kočky.

Pitcairn, Richard H; Pitcairn, Susan Hubble
Pragma, 2003. 341 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA PRO PSY A KOČKY
  RICHARD H. PITCAIRN - 2003 - 341 str.
  Nakladatelství: Pragma Rok vydání: 2003 Další informace: Vázaná, 341 stran. Klasická kniha péče o domácí mazlíčky od dvou slavných veterinářů, specialistů na výživu bez chemických látek a na přirozenou péči a léčbu zvířat, nabízí cenné rady na řadu témat týkajících se jídelníčku, cvičení, prostředí, vyrovnání se se srmtí zvířete. Uvádí rady jak pečovat o zvíře nemocné, jak zvíře podomácku prohlédnout, recepty pro zdravější jídlo i zdroje herbálních a homeopatických potřeb a další. Kromě důkladného probrání výše uvedených témat obsahuje příručka slovníček pojmů o zvířecích nemocech seřazený podle abecedy, kde je každá nemoc popsána spolu s uvedením preventivních opatření a přirozených a celostních způsobů léčby jak pro psy, tak pro kočky. Knihu doplňují nákresy, informativní grafy a tabulky.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 159 Kč
 2. PŘÍRODNÍ MEDICÍNA PRO PSY A KOČKY

  Vázaná, 341 stran. Klasická kniha péče o domácí mazlíčky od dvou slavných veterinářů, specialistů na výživu bez chemických látek a na přirozenou péči a léčbu zvířat, nabízí cenné rady na řadu témat týkajících se jídelníčku, cvičení, prostředí, vyrovnání se se srmtí zvířete. Uvádí rady jak pečovat o zvíře nemocné, jak zvíře podomácku prohlédnout, recepty pro zdravější jídlo i zdroje herbálních a homeopatických potřeb a další. Kromě důkladného probrání výše uvedených témat obsahuje příručka slovníček pojmů o zvířecích nemocech seřazený podle abecedy, kde je každá nemoc popsána spolu s uvedením preventivních opatření a přirozených a celostních způsobů léčby jak pro psy, tak pro kočky. Knihu doplňují nákresy, informativní grafy a tabulky.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 160 Kč
 3. Přírodní medicína pro psy a kočky Richard H. Pitcairn, Susan Hubble Pitcairn

  Podtitul: Kniha pro všechny milovníky zvířat Encyklopedická příručka se věnuje zdravé výživě psů a koček a homeopatickým i jiným alternativním léčebným postupům a prostředkům. 
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 190 Kč