Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Případ doktora Karpety.

Boček, Jaroslav
1. vyd. Práce, 1982. 254 s.
Edice: Erb. Modrá řada ; 11
 1. Případ doktora Karpety
  Jaroslav Boček - 1982 - 256 str.
   Postupně se ukáže, že byl zřejmě nesmrtelný a aby tuto skutečnost skryl před ostatními, musel vždy po určité době uprchnout do jiné země a začít nový život. Ve srovnání s jinými díly stejné tematiky je Bočkův román zajímavý tím, že nabízí pozitivní pojetí nesmrtelnosti. Karpeta ve své nesmrtelnosti není nešťastný, vede obyčejný život jako každý jiný. Případ doktora Karpety je prvním svazkem volného triptychu příběhů s tajemstvím.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 50 Kč
 2. Případ doktora Karpety
  Boček, Jaroslav - 1982 - 254 s. str.
  Práce, Praha 1982, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Kniha je sestavená z výpovědí příbuzných a přátel doktora Karpety, který jednoho dne nečekaně zmizí. Postupně se ukáže, že byl zřejmě nesmrtelný a aby tuto skutečnost skryl před ostatními, musel vždy po určité době uprchnout do jiné země a začít nový život. Ve srovnání s jinými díly stejné tematiky je Bočkův román zajímavý tím, že nabízí pozitivní pojetí nesmrtelnosti. Karpeta ve své nesmrtelnosti není nešťastný, vede obyčejný život jako každý jiný. Případ doktora Karpety je prvním svazkem volného triptychu příběhů s tajemstvím.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 3. Případ doktora Karpety - Boček
  - 1982 - 256 str.
  Dobrý stav. Nakladatel: Práce Ilustroval: Kuklík Vydání: první Při zakoupení více položek platí jedno poštovné dle tarifu České pošty, pro upřesnění mě kontaktujte. Provozovatel: Zbyněk Růžička Chotutice, Nad Potokem 69 281 03 RADIM IČ: 75393603 DIČ: CZ8303080500 Číslo ...
  Aukro (internetovy_anti, Chotutice) - 30 Kč (KUP TEĎ)