Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Praha se loučí s Podskalím : Pamětní list slavnosti, pořádané od místního odboru Ú.M.Š. pro král. Vyšehrad a okolí.

Zíbrt, Čeněk
Místní odbor Ústř. matice školské pro král. Vyšehrad a okolí, 1910. 65, 4 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Praha se loučí s Podskalím
  Čeněk Zíbrt - 1910
  Pamětní list slavnosti pořádané od místního odboru Ú. M. Š. pro Král. Vyšehrad a okolí. Nákladem místního odboru Ú. M. Š. pro Král. Vyšehrad a okolí, Praha 1910. Původní brož, 64 stran s černobílými fotografiemi. Knižní blok vytržen z obálky, rozlepen na dvě části, obálka lehce zašpiněná (viz foto) a ve hřbetu natržená. Pouze slušný stav!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 600 Kč
 2. Praha se loučí s Podskalím
  Čeněk Zíbrt - 1910
  Pamětní list slavnosti, pořádané od místního odboru Ú. M. Š. pro Král. Vyšehrad a okolí. Nákladem místního odboru Ústřední matice školské pro Král. Vyšehrad a okolí, Praha 1910. Původní brož; 19,5 x 10,5 cm; 64 stran, čb. fotografie v textu. Obálka zašpiněná, odřená a ve hřbetu lehce natržená, uvolněný hřbet. Velmi slušný stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 450 Kč
 3. Praha se loučí s Podskalím
  Čeněk Zíbrt - 1910
  Místní odbor ústřední matice školské pro král. Vyšehrad a okolí, Praha, 1910, původní brož, ukázka viz další náhled, obsahuje fotografické přílohy, obálka je ve hřbetu u hlavy a paty mírně natržena cca 2 cm, obálka je oddělena od knižního bloku, jinak je kniha v pěkném stavu (viz foto).
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 300 Kč
 4. Praha se loučí s Podskalím
  Čeněk Zíbrt - 1910
  Pamětní list slavnosti, pořádané od místního odboru Ú. M. Š. pro Král. Vyšehrad a okolí. Praha, 1910. Původní brož; 10,5 x 19,5 cm; 64 stran. Knižní blok rozlámán na části, obě části obálky odtrženy od knižního bloku. Pouze slušný stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 250 Kč