Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Prabhupáda.

Gosvāmī, Satsvarūpa Dāsa
Centrum pro védská studia, 2007. 411 s., [16] s. obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Prabhupáda
  - 2007
  Překlad: Oldřich Janota Jazyk: českyRok vydání: 2007 Vazba: brožovanáPočet stran: Stav: pěknáPOKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)NE VŠECHNO JE V PRODEJNĚ!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout v prodejně - sledujte značky v čísle produktu.Podle nich poznáte, kde se kniha nachází.ZR (např. an-123-ZR66K) Zboží je v prodejně na žďárském nádraží - Chelčického 1.CE (např. an-321-CE25)Zboží je v prodejně v DM centru (Náměstí republiky).Ostatní značky (extern, SK, BY) znamenají, že zboží není v prodejně. Je nutno ho objednat!OBJEDNÁVKA NA OSOBNÍ ODBĚR JE NEZÁVAZNÁ A FUNGUJE JAKO REZERVACE. NENECHTE SI ZBOŽÍ VYFOUKNOUT NĚKÝM JINÝM. :)Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.gr
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 60 Kč
 2. Prabhupáda od Satsvarúpa dása Gosvámí
  - 2007
  Prabhupáda od Satsvarúpa dása Gosvámí Biografie o jednom z předních a zásadních představitelu Hnutí Hare Krišna Šrí Šrímada A. Č. Bhakti védanta Svámího Prabhupády. Zdroj informací pro všechny kdo se zajímá o toto hnutí.Prabhupáda od Satsvarúpa dása Gosvámí. Vydáno 2007. Stran 409. Velmi dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 58 Kč
 3. Prabhupáda od Satsvarúpa dása Gosvámí
  - 2007
  Prabhupáda od Satsvarúpa dása Gosvámí. Biografie o jednom z předních a zásadních představitelu Hnutí Hare Krišna Šrí Šrímada A. Č. Bhakti védanta Svámího Prabhupády. Zdroj informací pro všechny kdo se zajímá o toto hnutí. Vydáno 2007. Stran 403. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 89 Kč
 4. Prabhupáda
  Satsvarúpa Dása Gósvámí - 2007 - 411 str.
  Přeložil Oldřich Janota.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 60 Kč