Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Poslední strážce Věčnosti.

Wright, John C
Vyd. 1. Laser, 2010. 292 s.
Edice: Moderní díla fantasy ; sv. 6

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Poslední strážce věčnosti - John C. Wright

  Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. Galenova rodina ji střežila po tisíc let a snášela posměch světa, který tuto hrozbu pustil z hlavy coby pouhý mýtus. Nyní se v hlubinách probouzejí přisluhovači Temnoty a dlouhé, předlouhé roky služby jsou u konce. Zdá se, že Galenova trpělivá oddanost se vyplatila.
  Ale vše je jinak. Novodobé ideály lidské důstojnosti a svobody se takzvané Moci Světla nezamlouvají. Ať už v konečné válce mezi temnotou a světlem zvítězí kdokoli, lidstvo bude odsouzeno buď ke shovívavému, anebo zlovolnému područí. A tak Galen volí třetí možnost: nechá spící Bojovníky Světla dřímat. Zapovězených čarovných zbraní se chopí on sám se svými společníky. Následují zrady, vraždy a pohromy. Smrtelníci musí čelit houstnoucí Temnotě bez pomoci. Poslední strážce Věčnosti je ambiciózní a překrásně napsané hrdinské dobrodružství, jež Johna C. Wrighta představuje jako výrazného spisovatele žánru fantasy. Jedná se o pouhý začátek příběhu, který je zakončen druhým svazkem s názvem Mlhy Věčnosti.
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 139 Kč
 2. Wright, John Ch.: POSLEDNÍ STRÁŽCE VĚČNOSTI
  - 296 str.
  Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. Galenova rodina ji střežila po tisíc let a snášela posměch světa, který tuto hrozbu pustil z hlavy coby pouhý mýtus. Nyní se v hlubinách probouzejí přisluhovači Temnoty a dlouhé, předlouhé roky služby jsou u konce. Zdá se, že Galenova trpělivá oddanost se vyplatila.Ale vše je jinak. Novodobé ideály lidské důstojnosti a svobody se takzvané Moci Světla nezamlouvají. Ať už v konečné válce mezi temnotou a světlem zvítězí kdokoli, lidstvo bude odsouzeno buď ke shovívavému, anebo zlovolnému područí. A tak Galen volí třetí možnost: nechá spící Bojovníky Světla dřímat. Zapovězených čarovných zbraní se chopí on sám se svými společníky. Následují zrady, vraždy a pohromy. Smrtelníci musí čelit houstnoucí Temnotě bez pomoci. AUTOR: John Charles Wright ORIGINÁL: The Last Guardian of Everness PŘEKLAD: Roman Filcer VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 296 PŮVODNÍ CENA: Kč 269,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 168 Kč
 3. stejná vydání

  Poslední strážce věčnosti


  (The Last Guardian of Everness)
  Poslední strážce věčnosti
  Wright John Charles
  Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. Galenova rodina ji střežila po tisíc let a snášela posměch světa, který tuto hrozbu pustil z hlavy coby pouhý mýtus. Nyní se v hlubinách probouzejí přisluhovači Temnoty a dlouhé, předlouhé roky služby jsou u konce. Zdá se, že Galenova trpělivá oddanost se vyplatila.
  Ale vše je jinak. Novodobé ideály lidské důstojnosti a svobody se takzvané Moci Světla nezamlouvají. Ať už v konečné válce mezi temnotou a světlem zvítězí kdokoli, lidstvo bude odsouzeno buď ke shovívavému, anebo zlovolnému područí. A tak Galen volí třetí možnost: nechá spící Bojovníky Světla dřímat. Zapovězených čarovných zbraní se chopí on sám se svými společníky. Následují zrady, vraždy a pohromy. Smrtelníci musí čelit houstnoucí Temnotě bez pomoci. Poslední strážce Věčnosti je ambiciózní a překrásně napsané hrdinské dobrodružství, jež Johna C. Wrighta představuje jako výrazného spisovatele žánru fantasy.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 242 Kč
 4. JOHN C. WRIGHT - POSLEDNÍ STRÁŽCE VĚČNOSTI

  Druhý, závěrečný díl fantasy románu. Poslední strážce snové brány Galen je nejprve terčem posměchu, neboť dávná hrozba za ní je považována za pouhý mýtus...
  Antikvariát u Brouků (Otrokovice) - 149 Kč
 5. John C. Wright - Poslední strážce věčnosti
  - 2010
  Laser - Plzeň 2010 - 1. vydání - Edice Moderní díla fantasy sv. 6 - 296 stran - Brožované. Vynikající stav.
  Antikvariát Luboš Růžička (Most) - 179 Kč
 6. Poslední strážce věčnosti
  Wright, John C. - 2010 - 292 str.
  1. vydání, přeložil Roman Tilcer
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 140 Kč
 7. Poslední strážce věčnosti
  Wright John Charles Justin - 2010
  Laser-books 2010, 292 s., OBr.
  Antik (České Budějovice) - 225 Kč