Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Poslední noc na Klikaté řece.

Irving, John
Vyd. 1. Odeon, 2010. 567 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Poslední noc na Klikaté řece
  John Irving - 2010
  Nový román jednoho z nejznámějších a nejoblíbenějších anglicky píšících autorů se začíná odvíjet v polovině 50. let ve vývařovně dřevorubecké osady v severním New Hampshiru, kde si úzkostný dvanáctiletý chlapec splete přítelkyni místního konstábla s medvědem. Chlapec a jeho otec jsou nuceni z okresu Coos uprchnout – nejprve do Bostonu, pak do jižního Vermontu a nakonec do Toronta –, pronásledováni nesmiřitelným konstáblem. Jejich osamoceným ochráncem je drsný, svérázný dřevorubec a bývalý plavič dřeva, který jim na útěku pomáhá. V příběhu překlenujícím pět desetiletí román vykresluje poslední půlstoletí ve Spojených státech jako „živou repliku okresu Coos, kde se smrtelným nenávistem obvykle nechával volný průběh“. Od vypjaté první věty románu – „Mladý Kanaďan, kterému nemohlo být víc než patnáct, váhal příliš dlouho“ – až k elegické závěrečné kapitole je Poslední noc na Klikaté řece napsaná s historickou autenticitou a emocionální silou Pravidel moštárny. Je to také stejně dramatický a znepokojivý příběh jako Irvingův průlomový bestseller Svět podle Garpa. Přeložili Libuše a Luboš Trávníčkovi. Vydala Euromedia Group - Odeon, Praha 2010. Původní pevná vazba s přebalem, ten mírně natržený, 576 stran, rozměr: A5. Stav jinak pěkný (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 170 Kč
 2. Poslední noc na Klikaté řece
  Irving, John - 2010 - 567 s. str.
  Odeon, Praha 2010, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Nový román jednoho z nejznámějších a nejoblíbenějších anglicky píšících autorů se začíná odvíjet v polovině 50. let ve vývařovně dřevorubecké osady v severním New Hampshiru, kde si úzkostný dvanáctiletý chlapec splete přítelkyni místního konstábla s medvědem. Chlapec a jeho otec jsou nuceni z okresu Coos uprchnout – nejprve do Bostonu, pak do jižního Vermontu a nakonec do Toronta –, pronásledováni nesmiřitelným konstáblem. Jejich osamoceným ochráncem je drsný, svérázný dřevorubec a bývalý plavič dřeva, který jim na útěku pomáhá. V příběhu překlenujícím pět desetiletí román vykresluje poslední půlstoletí ve Spojených státech jako „živou repliku okresu Coos, kde se smrtelným nenávistem obvykle nechával volný průběh“. Od vypjaté první věty románu – „Mladý Kanaďan, kterému nemohlo být víc než patnáct, váhal příliš dlouho“ – až k elegické závěrečné kapitole je Poslední noc na Klikaté řece napsaná s historickou autenticitou a emocionální silou Pravidel moštárny. Je to také stejně dramatický a znepokojivý příběh jako Irvingův průlomový bestseller Svět podle Garpa.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 160 Kč
 3. Poslední noc na Klikaté řece
  John Irving - 2010 - 576 str.
  Euromedia Group - Odeon, Praha, velmi dobrý stav, orig. karton. vazba s přebalem, rohy lehce naražené a odřené, překlad Libuše a Luboš Trávníčkovi, 1. vydání, 576 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 150 Kč
 4. Poslední noc na Klikaté řece
  John Irving - 2010
  nepatrné ušpinění vnitřní strany přebalu a desek, jinak výborný stav, POLOŽKA SE NACHÁZÍ V EXT. SKLADU - K DISPOZICI NÁSLEDUJÍCÍ DEN
  Dva antikváři (Praha 10) - 160 Kč
 5. Poslední noc na Klikaté řece
  Irving, John - 2010 - 567 s. str.
  Odeon, Praha 2010, 1. vyd.
  Stav: Výborná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 66 Kč
 6. Poslední noc na Klikaté řece
  John Irving - 2010
  menší odření hran, jinak výborný stav, POLOŽKA SE NACHÁZÍ V EXT. SKLADU - K DISPOZICI NÁSLEDUJÍCÍ DEN
  Dva antikváři (Praha 10) - 140 Kč
 7. Poslední noc na Klikaté řece
  Irving, John - 2010 - 567 str.
  Vazba: kartonová. Stav: Velmi dobrý.
  Antikvariát Vltavín (Praha 1) - 100 Kč
 8. Poslední noc na Klikaté řece
  John Irving - 2010
  Odeon, 2010, Praha, vázaná s přebalem, 567 str., jako nová.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 170 Kč
 9. Poslední noc na Klikaté řece
  Irving, John - 2010
  vázaná, dlouhé věnování, bez přebalu
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 200 Kč