Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Pomsta.

James, Peter; Lexa, Jiří
Vyd. 1. Ikar, 2001. 397 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Pomsta
  Peter James - 2001 - 397 str.
  Nenávist, pomstychtivost, zvrácené uspokojení z trýzně a muk, z krajního lidského zoufalství. S téměř geniální vynalézavostí a rafinovaností se Thomas Lamark, jediný syn nečekaně zesnulé, kdysi slavné herečky Glorie, mstí světu a všem, kdo ať domněle, či fakticky nesou svůj podíl viny na uměleckém i lidském ztroskotání jeho matky. Není snadné pochopit, natož ospravedlnit krutost Thomase Lamarka, muže dvou tváří. Tou první je inteligentní, seriózně vyhlížející a vždy až úzkostlivě elegantní muž v nejlepších letech, nekriticky a beze zbytku milující syn dominantní a do sebe zahleděné matky. Na druhé straně však bytostnou zlobou zaslepený režisér ďábelské hry s nepříznivým osudem matčiným i svým. Zdánlivě nezpochybnitelnou smrtí stárnoucí herečky se rozehrává šachová partie, v níž jsou v sázce životy nevinných lidí, kde nerovný boj s chorobnou nenávistí musí vybojovat až prazákladní lidský cit - láska. Ta spolu s vůlí člověka nevzdat se a bojovat, byť z posledních sil, je vítězným tahem v thrilleru, kde lidské osudy určuje hozená mince - panna, nebo orel? Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2001. Vydání první, stran 397. Původní pevná vazba s přebalem. Stav pěkný.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 2. Pomsta
  Peter James - 2001 - 398 str.
  Nenávist, pomstychtivost, zvrácené uspokojení z trýzně a muk, z krajního lidského zoufalství. S téměř geniální vynalézavostí a rafinovaností se Thomas Lamark, jediný syn nečekaně zesnulé, kdysi slavné herečky Glorie, mstí světu a všem, kdo ať domněle, či fakticky nesou svůj podíl viny na uměleckém i lidském ztroskotání jeho matky. Není snadné pochopit, natož ospravedlnit krutost Thomase Lamarka, muže dvou tváří. Tou první je inteligentní, seriózně vyhlížející a vždy až úzkostlivě elegantní muž v nejlepších letech, nekriticky a beze zbytku milující syn dominantní a do sebe zahleděné matky. Na druhé straně však bytostnou zlobou zaslepený režisér ďábelské hry s nepříznivým osudem matčiným i svým. Zdánlivě nezpochybnitelnou smrtí stárnoucí herečky se rozehrává šachová partie, v níž jsou v sázce životy nevinných lidí, kde nerovný boj s chorobnou nenávistí musí vybojovat až prazákladní lidský cit - láska. Ta spolu s vůlí člověka nevzdat se a bojovat, byť z posledních sil, je vítězným tahem v thrilleru, kde lidské osudy určuje hozená mince - panna, nebo orel?
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 80 Kč
 3. Pomsta
  Peter James - 2001 - 397 str.
  Ikar, Praha, 2001, vázaná s přebalem, 397 stran, pěkný stav. Nenávist, pomstychtivost, zvrácené uspokojení z trýzně a muk, z krajního lidského zoufalství. S téměř geniální vynalézavostí a rafinovaností se Thomas Lamark, jediný syn nečekaně zesnulé, kdysi slavné herečky Glorie, mstí světu a všem, kdo ať domněle, či fakticky nesou svůj podíl viny na uměleckém i lidském ztroskotání jeho matky. Zdánlivě nezpochybnitelnou smrtí stárnoucí herečky se rozehrává šachová partie, v níž jsou v sázce životy nevinných lidí, kde nerovný boj s chorobnou nenávistí musí vybojovat až prazákladní lidský cit - láska.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 70 Kč
 4. Pomsta
  James, Peter - 2001 - 397 s. str.
  Ikar, Praha 2001, 1. vyd.
  Vazba: Vazaná
  Stav: Pěkná
  Kniha má obálku.
  Antikvariát S (Humpolec) - 60 Kč
 5. Pomsta
  James, Peter - 2001 - 397 s. str.
  Ikar, Praha 2001, 1. vyd.
  Vazba: Pevná s obálkou
  Stav: Dobrý
  Antikvariát Avion (Liberec) - 40 Kč
 6. Pomsta
  James, Peter - 2001 - 397 s. str.
  Ikar, Praha 2001, 1. vyd., 397 s.
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  ob. mírně natr.
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 50 Kč
 7. Pomsta
  James Peter - 2001 - 398 str.
  výborný stav, vydavatel: Ikar, rok vydání :2001, vydání: 1, přebal: dobrý, 398 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 95 Kč
 8. Pomsta
  James Peter , ill. bez ilus., - 2001 - 397 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 60 Kč
 9. Pomsta
  James Peter - 2001 - 398 str.
  Ikar 2001
  398 stran, původní vazba s přebalem
  Levný antikvariát (Ostrava) - 59 Kč
 10. Pomsta
  James P. - 2001
  Ikar 2001, 1 (1- nejlepší, 5-nejhorší)
  Antikvariát Ve Dvoře (Plzeň) - 90 Kč
 11. Pomsta
  James, Peter - 2001
  vázaná, výborný stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 100 Kč