Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Poločasy života.

Bakalář, Robert; Kotrba, Jan
1. vyd. Naše vojsko, 1982. 269 s.
Edice: Hvězda ; Sv. 46

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Poločasy života
  Jan Kotrba, Robert Bakalář - 1982 - 272 str.
  Známí sportovní publicisté vytěžili látku pro tento soubor příběhů o armádních sportovcích z prostředí oddílů Dukly. V povídkách, založených na volném literárním zpracování autentických událostí a životních osudů, zachycují mezní situace, do nichž se sportovci dostávají jak na sportovních kolbištích, tak také ve svém osobním životě. Poodhalují i zákulisí mezinárodních soutěží a závodů s jejich osobitou atmosférou.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 50 Kč
 2. Poločasy života od Jan Kotrba
  - 1982
  Poločasy života od Jan Kotrba. Známí sportovní publicisté vytěžili látku pro tento soubor příběhů o armádních sportovcích z prostředí oddílů Dukly. V povídkách, založených na volném literárním zpracování autentických událostí a životních osudů, zachycují mezní situace, do nichž se sportovci dostávají jak na sportovních kolbištích, tak také ve svém osobním životě. Poodhalují i zákulisí mezinárodních soutěží a závodů s jejich osobitou atmosférou. Povídky: Poločasy života Nevydařené sólo Rokle Procitnutí Návrat Dlouhá klikatá cesta. Vydáno 1982. Stran 269. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 74 Kč
 3. Poločasy života
  Jan Kotrba, Robert Bakalář - 1982 - 272 str.
  Známí sportovní publicisté vytěžili látku pro tento soubor příběhů o armádních sportovcích z prostředí oddílů Dukly. V povídkách, založených na volném literárním zpracování autentických událostí a životních osudů, zachycují mezní situace, do nichž se sportovci dostávají jak na sportovních kolbištích, tak také ve svém osobním životě. Poodhalují i zákulisí mezinárodních soutěží a závodů s jejich osobitou atmosférou. Povídky: Poločasy života Nevydařené sólo Rokle Procitnutí Návrat Dlouhá klikatá cesta
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 40 Kč
 4. Poločasy života od Jan Kotrba, Robert Bakalář
  - 1982
  Poločasy života od Jan Kotrba, Robert Bakalář. Známí sportovní publicisté vytěžili látku pro tento soubor příběhů o armádních sportovcích z prostředí oddílů Dukly. V povídkách, založených na volném literárním zpracování autentických událostí a životních osudů, zachycují mezní situace, do nichž se sportovci dostávají jak na sportovních kolbištích, tak také ve svém osobním... Vydáno 1982. Stran 269. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 85 Kč
 5. Poločasy života
  Bakalář, Robert Kotrba, Jan - 1982 - 269 s. str.
  Naše vojsko, Praha 1982, 1. vyd., 269 s.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 30 Kč
 6. Poločasy života
  BAKALÁŘ R./ KOTRBA J. - 1982
  vyd. Naše vojsko
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 50 Kč