Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Pole potupy.

Weber, David
Vyd. 1. Polaris, 2001. 381 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Pole potupy
  David Weber - 2001 - 381 str.
  Po neúspěšném pokusu o útok na Hvězdné království Mantichora je Lidová republika Haven v rozvratu. Její vůdci bojují o moc v krvavé revoluci a Královské mantichorské námořnictvo slaví vítězství. Jenže Matichora má vnitropolitické problémy a Honor se nechtě stává středem jednoho z nich. Po zákeřném činu dávného nepřítele, o němž si myslela, že je jednou provždy vyřízen, se musí utkat v boji o spravedlnost na poli, pro které nebyla cvičena. Její soukromá válka má jen dvě možná vyústění: smrt nebo vítězství, které jí však přinese pouze hanbu a ztrátu všeho, co miluje. Vydal Bohuslav Svoboda - POLARIS, Frenštát p. R. 2001. Vydání první, stran 381. Původní brož, měkká vazba. Stav pěkný.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 290 Kč
 2. Honor Harringtonová 04 - Pole potupy
  Weber David
  Po neúspěšném pokusu o útok na Hvězdné království Mantichora je Lidová republika Haven v rozvratu. Její vůdci bojují o moc v krvavé revoluci a Královské mantichorské námořnictvo slaví vítězství.
  Jenže Matichora má vnitropolitické problémy a Honor se nechtě stává středem jednoho z nich. Po zákeřném činu dávného nepřítele, o němž si myslela, že je jednou provždy vyřízen, se musí utkat v boji o spravedlnost na poli, pro které nebyla cvičena. Její soukromá válka má jen dvě možná vyústění: smrt nebo vítězství, které jí však přinese pouze hanbu a ztrátu všeho, co miluje.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 189 Kč
 3. Honor Harringtonová 4: Pole potupy
  Weber, David - 2001
  brožovaná, čtená
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 120 Kč