Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Pohrobci zla.

Estienne d'Orves, Nicolas d&apos
Vyd. 1. Knižní klub, 2009. 565 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Pohrobci zla
  D'Orves, Nicolas D'Estienne - 2009 - 568 str.
  V týž květnový den roku 1995 jsou na různých místech v Německu objeveni čtyři mrtví muži, nazí, s rozdrcenou ampulkou kyanidu v ústech a s chybějící pravou rukou. Spojuje je jediná věc: narodili se v Lebensbornu, nejutajovanější organizaci nacistů, lidské chovné stanici, kde měli přicházet na svět noví lidé, výhradně árijci, určení k naplnění snu o čisté, dokonalé rase. Německé úřady však nález ututlají. O deset let později v Paříži osloví mladou novinářku Anais podivný člověk, bohatý norský sběratel Vidkun Venner. Ten obdržel zásilku od neznámého odesilatele, která obsahuje čtyři mumifikované pravačky. Chce, aby mu novinářka pomohla zjistit, kdo mu je poslal a co za tím vším vězí. Jak postupuje pátrání, přibývá mrtvol, výhrůžek, znepokojujících signálů, ukradených spisů a policejních případů zametených pod koberec. A Anais začne pochybovat - opravdu to všechno přestalo s koncem války? Šokující námětem, poutavý příběhem a působivý jeho zpracováním - takový je román mladého francouzského prozaika, kniha, jíž se po zásluze dostalo zájmu široké čtenářské obce po celé Evropě.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 80 Kč
 2. Pohrobci zla
  Nicolas d Estienne d Orves - 2009
  Euromedia Group, Praha, 2009, vázaná s přebalem, kniha je jako nová. V týž květnový den roku 1995 jsou na různých místech v Německu objeveni čtyři mrtví muži, nazí, s rozdrcenou ampulkou kyanidu v ústech a s chybějící pravou rukou. Spojuje je jediná věc: narodili se v Lebensbornu, nejutajovanější organizaci nacistů, lidské chovné stanici, kde měli přicházet na svět noví lidé, výhradně árijci, určení k naplnění snu o čisté, dokonalé rase. Německé úřady však nález ututlají. O deset let později v Paříži osloví mladou novinářku Anais podivný člověk, bohatý norský sběratel Vidkun Venner. Ten obdržel zásilku od neznámého odesilatele, která obsahuje čtyři mumifikované pravačky. Chce, aby mu novinářka pomohla zjistit, kdo mu je poslal a co za tím vším vězí. Jak postupuje pátrání, přibývá mrtvol, výhrůžek, znepokojujících signálů, ukradených spisů a policejních případů zametených pod koberec. A Anais začne pochybovat - opravdu to všechno přestalo s koncem války?
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 90 Kč
 3. Pohrobci zla
  Estienne d'Orves, Nicolas d' - 2009 - 565 s. str.
  Knižní klub, V Praze 2009, 1. vyd.
  Vazba: originální, vázaná s přebalem
  Stav: Výborný
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 100 Kč
 4. Pohrobci zla
  Nicolas d´Estienne d´Orves - 2009 - 568 str.
  Euromedia Group-Knižní klub, Praha, velmi dobrý stav, odřené hrany, u krajů lehce pomačkaný přebal, orig. karton. vazba s přebalem, 1. vydání, 568 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 5. Pohrobci zla
  Nicolas d´Estienne d´Orves - 2009 - 568 stran str.
  Co se stalo s dětmi zrozenými v Lebensbornu, lidských chovných stanicích, které založili nacisté?
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 200 Kč
 6. Pohrobci zla
  D´Orves D´Estienne , ill. bez il., - 2009 - 565 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 95 Kč
 7. Pohrobci zla
  D´estienne D´orves , ill. bez il. - 2009 - 565 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 95 Kč
 8. Pohrobci zla
  D´Orves Nicolas - 2009
  KK 2009
  564 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 90 Kč