Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Plejádská světelná terapie : probuzení vašeho božského Ka před rokem 2012.

Yin, Amorah Quan
Vyd. 1. Fontána, 2009-c2012. 2 sv. (332, 307 s.)

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Plejádská světelná terapie
  Yin Amorah Quan - 2009 - 332 str.
  Plejádská světelná terapie je přímým sdělením od Plejádských vyslanců Světla - světelných bytostí z Plejád - kteří hlásají, že nadešel čas k duchovnímu růstu, nanebevzetí a uzdravení. Díky autorce se učíme otevírat své "kanály Ka", které stahují energii od našich multidimenzionálních, holografických já do našich fyzických těl. Tyto galaktické léčebné techniky nás spojují s našimi božskými já, zvyšují naše vibrace, omlazují a vyvyžují naše těla, při současném urychlení duchovního vývoje a nastartování emocionálního uzdravení. 332 stran, 1. vydání.
  Antikvariát Ve Dvoře (Plzeň) - 160 Kč
 2. Plejádská světelná terapie Amorah Quan Yin

  Plejádská světelná terapie je přímým sdělením od Plejádských vyslanců Světla - světelných bytostí z Plejád -, kteří hlásají, že nadešel čas k duchovnímu růstu, nanebevzetí a uzdravení. Tyto galaktické léčebné techniky nás spojují s našimi božskými já, zvyšují naše vibrace, omlazují a vyvažují naše těla, při současném urychlení duchovního vývoje a nastartování emocionálního uzdravení
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 150 Kč
 3. Plejádská světelná terapie

  Plejádská světelná terapie je přímým sdělením od Plejádských vyslanců Světla, světelných bytostí z Plejád, kteří hlásají, že nadešel čas k duchovnímu růstu, nanebevzetí a uzdravení. Tyto galaktické léčebné techniky nás spojují s našimi božskými já, zvyšují naše vibrace, omlazují a vyvažují naše těla, při současném urychlení duchovního vývoje a nastartování emocionálního uzdravení.
  Apokryf (Brno) - 119 Kč
 4. Plejádská světelná terapie 2
  Amorah Quan Yin - 2012 - 300 str.
  Fontána 2012
  Antikvariát Brdy [internet] - 165 Kč
 5. Plejádská světelná terapie
  Amorah Quan Yin - 2009
  Probuzení vašeho božského Ka před rokem 2012
  Antikvariát Hledající (Praha 6) - 304 Kč