Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Plamenné chrámy : 1. kniha Tamuli.

Eddings, David
And Classic, 1995. 382 s.
Edice: Fantasy ; 41

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Eddings, David: PLAMENNÉ CHRÁMY
  - 382 str.
  Rytíř Sparhawk je členem jednoho ze zdánlivě náboženských řádů elénské církve. Jeho zvláštní řád se řadí k „Pandionským rytířům.“ Rytíři elénské církve jsou obávaní válečníci a sir Sparhawk stojí v čele. Eléni umožnili vojenským řádům vniknout do tajemných praktik Styrika. A byla to právě dovednost rytířů církve v těchto uměních, díky níž získali před pár stoletími převahu během První zemošské války. A teprve nedávno zahynul Azash, starší Bůh Styriků. A zbavit se tohoto zla se podařilo právě Sparhawkovi. Úroveň magie, rozpoutaná při tom v Zemochu, je nad veškeré chápání. Sparhawk ovládá síly, kterými žádný smrtelník nikdy nedisponoval. Zatím je situace v říši každým dnem zoufalejší a přítomnost velkého rytíře naprosto nezbytná. AUTOR: David Eddings (David Carroll Eddings) ORIGINÁL: Domes of Fire PŘEKLAD: Petr Holý VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 382
  Scifík.cz (Praha 5) - 98 Kč
 2. Tamuli 1 - Plamenné chrámy 1. vyd. ant.
  Eddings David
  Panství královny Ehlany je v nebezpečí. Začalo to zvěstmi, že opět povstanou hrdinové krvavého dávnověku. Zanedlouho začaly vysočinu plenit bandy psanců, a trollové opustili své ledové nory na severu - a nikdo netušil, kam se poděli.
  Pak přijel vyslanec z daleké Tamulské říše a prosil o pomoc. V říši prý řádí netvoři, dávní válečníci a zlá kouzla. Sparhawk, ochránce a manžel královny Ehlany, je císařovou poslední nadějí, protože rytíř, který dokázal zabít zlého boha Azashe, si jistě poradí i s nepokoji v Tamuli.
  A tak se Sparhawk a jeho královna vydávají na dalekou cestu do východní říše. S nimi cestuje hrstka jejich věrných druhů - rytíři ze čtyř řádů, rytíř Berit, obryně Mirtai, princezna Danae a mladý zloděj Talen. Na konci cesty na ně čeká třpytivý palác plný úplatných zrádců - a také největší nebezpečí, s jakým se Sparhawk kdy setká!
  Stav: perfektní, nečtená
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 350 Kč
 3. Tamuli 1 - Plamenné chrámy
  Eddings, David - 1995
  Rok: 1995; Vydavatel: And Classic; Ilustrace na obálce: Jan Patrik Krásný; Velikost: 10,5 x 17,5 cm; Počet stran: 382; Vazba: brožovaná; Poznámka: dobrý stav, se stopami používání;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 80 Kč
 4. Plamenné chrámy
  Eddings, David - 1995 - 382 s. str.
  And Classic, Praha 1995
  Vazba: Brožovaná
  Stav: Velmi dobrý, čtená
  Antikvariát Avion (Liberec) - 80 Kč
 5. Plamenné chrámy
  Eddings, David - 1995 - 382 s. str.
  And Classic, Praha 1995
  Vazba: měkká
  Stav: dobrý
  Antikvariát-pce.cz (Pardubice) - 75 Kč
 6. Plamenné chrámy - První kniha Tamuli
  David Eddings - 1995 - 382 str.
  AND CLASSIC 1995
  Antikvariát České Budějovice (České Budějovice) - 85 Kč
 7. PLAMENNÉ CHRÁMY

  Brožovaná, 382 stran, dobrý stav.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 130 Kč