Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Pět Tibeťanů pro děti : radujte se ze svého zdraví!.

Simonsohn, Barbara
Pragma, 1996. 125 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Pět Tibeťanů pro děti
  Barbara Simonsohn - 1996
  Pět prastarých tibetských cviků pro tělesné a duševní zdraví a rovnováhu dítěte. Dnes již téměř každý zná tajemství pěti prastarých tibetských cviků - ritů, které pomáhají udržovat energetickou rovnováhu, vitalitu a mládí a rozvíjejí psychický potenciál člověka. Kniha názorně dětem a jejich rodičům ukazuje, jak se naučit koncentrovat, odstraňovat energetické bloky a zábrany a uvědomovat si své tělo. Nakl. Pragma, Praha 1996. Původní brož, 125 stran, rozměry: 14 x 20 cm. Dobrý stav (viz foto), neautorské věnování, lehce zažloutlé okraje stránek.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 2. Pět Tibeťanů pro děti
  Barbara Simonsohn - 1996
  Pět prastarých tibetských cviků pro tělesné a duševní zdraví a rovnováhu dítěte. Dnes již téměř každý zná tajemství pěti prastarých tibetských cviků - ritů, které pomáhají udržovat energetickou rovnováhu, vitalitu a mládí a rozvíjejí psychický potenciál člověka. Kniha názorně dětem a jejich rodičům ukazuje, jak se naučit koncentrovat, odstraňovat energetické bloky a zábrany a uvědomovat si své tělo. Nakl. Pragma, Praha, 1996. Původní brož, 128 stran, rozměr: A5. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 3. PĚT TIBEŤANŮ PRO DĚTI
  - 1996 - 125 str.
  Kniha je určena všem, komu leží na srdci zdraví těch nejmladších. Dnes již téměř každý zná tajemství pěti prastarých tibetských cviků - ritů, které pomáhají udržovat energetickou rovnováhu, vitalitu a mládí a rozvíjejí psychický potenciál člověka. Pět Tibeťanů si získalo statisícepříznivců ba nadšenců po celém světě. U nás se díky publikacím Pět TibeŤanů a Cestování s Pěti Tibeťany , které vydalo nakladatelství Pragma, stalo téměř masovým hnutím. Barbara Simonsohn rozvinula ověřenou techniku tak, aby ji mohli využívat ti nejmladší. Její ... [více]
  Aukro (antikvanusle, Praha) - 60 Kč (KUP TEĎ)
 4. Pět Tibeťanů pro děti
  Simonsohn Barbara , ill. il., foto - 1996 - 125 str.
  Originál brožovaná
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 75 Kč
 5. Pět Tibeťanů pro děti
  Simonsohn Barbara - 1996
  Pragma, 1996, brož, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 50 Kč
 6. Pět Tibeťanů pro děti
  Simonsohn, Barbara - 1996
  brožovaná, výborný stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 90 Kč
 7. Pět Tibeťanů pro děti
  Simonsohn Barbara - 1996
  Pragma 1996, 125 s., Brož.
  Antik (České Budějovice) - 70 Kč