Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Pět jugoslávských novel.

Novak, Slobodan; Sidran, Abdulah; Ugrešić, Dubravka; Šćepanović, Branimir; Pekić, Borislav
Odeon, 1985.
 1. Pět jugoslávských novel
  Pekič, Ščepanovič, Novak, Sidran, Ugrešičová - 1985 - 461 str.
  Rok vydání: 1985Počet stran: 461Stav: výbornýVazba: Žánr: souborTOTO ZBOŽÍ NENÍ V PRODEJNĚ! JEDNÁ SE O TITUL OD EXTERNÍHO DODAVATELE!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout, je nutné udělat objednávku na osobní odběr.Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.grPOKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 50 Kč
 2. Pět jugoslávských novel
  - 1985
  B. Pekič - 1985 Vzlet a pád Ikara Gubelkijana, Borislav Pekić; Vykoupení, Branimir Šćepanović; Mimolodní deník, Slobodan Novak; Pamatuješ Dolly Bellovou?, Abdulah Sidran; Štefica Cveková v čelistech života, Dubravka Ugrešićová. Dva autoři srbští (Pekić, Šćepanović), dva chorvatští (Novak, Ugrešićová), jeden bosensko-hercegovský (Sidran).
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 23 Kč
 3. kolektiv autorů-Pět Jugoslávských novel
  - 1985 - 462 str.
  Kniha je nepoškozená, stav velmi dobrý, viz foto !!! Vzlet a pád Ikara Gubelkijana, Borislav Pekić; Vykoupení, Branimir Šćepanović; Mimolodní deník, Slobodan Novak; Pamatuješ Dolly Bellovou?, Abdulah Sidran; Štefica Cveková v čelistech života, Dubravka Ugrešićová. Dva autoři srbští (Pekić, Šćepanović), dva chorvatští (Novak, Ugrešićová), jeden bosensko-hercegovský (Sidran). VYDAL: Odeon 2015/B4652 NAŠE ... [více]
  Aukro (schartner, Dobříš) - 49 Kč (KUP TEĎ)