Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Pět holek na krku.

Hercíková, Iva; il. Born, Adolf
4. vyd. Albatros, 1993. 101 s.
Edice: Klub mladých čtenářů

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Pět holek na krku od Iva Hercíková
  - 1993
  Pět holek na krku od Iva Hercíková. Příběh Ivy Hercíkové je klasickým příkladem toho, co s holkami udělá hezký a sympatický kluk. Podivně nesourodá parta holek skládající se z Nataši, Jiřiny, Jany, Zdeny a tlusté Libuše si zvolí za svůj cíl útoku poněkud plachého chlapce, kterému dají přezdívku Princ, protože bydlí s rodiči v muzeu na zámku. Kromě Nataši, která je z celé party nejrozumnější, ho holky s oblibou sledují a někdy ho dokonce honí. Princovi to není zrovna nejpříjemnější, a tak se holkám pokud možno obloukem vyhýbá. Ty zatím kujou pikle, jak se vetřít do jeho přízně. Jen Nataša se do jejich potupných plánů nezapojuje a trápí se nad vlastním životem. Má sice bohaté rodiče, a tak si může dovolit mnohem více než její kamarádky, které jí závidí, pomlouvají ji, ale to jim nebrání v tom, aby ji šikovně využívaly. S rodiči si ale moc dobře nerozumí a to ji moc trápí. Šťastnou či nešťastnou náhodou se jednou s Princem blíže seznámí a začnou spolu chodit, což ještě znásobí závist a nenávist kamarádek. Vydáno 1993. Stran 101. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 59 Kč
 2. Pět holek na krku
  Hercíková Iva - 1993 - 101 str.
  Rok vydání: 1993Počet stran: 101Stav: výbornýVazba: brožovanáŽánr: dívčíTOTO ZBOŽÍ NENÍ V PRODEJNĚ! JEDNÁ SE O TITUL OD EXTERNÍHO DODAVATELE!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout, je nutné udělat objednávku na osobní odběr.Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.grPOKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 50 Kč
 3. Pět holek na krku
  Iva Hercíková , ill. Adolf Born - 1993 - 102 str.
  Albatros 1993. 102 stran, ilustrátor: Adolf Born
  Stav: velmi pěkná
  graficky upravil Michal Houba
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 65 Kč
 4. Pět holek na krku
  Hercíková, Iva , ill. Born, Adolf - 1993 - 101 s. str.
  Albatros, Praha 1993, 4. vyd., il.: Born, Adolf
  Vazba: měkká
  Stav: pěkný
  Příběh Ivy Hercíkové je klasickým příkladem toho, co s holkami udělá hezký a sympatický kluk. Podivně nesourodá parta holek skládající se z Nataši, Jiřiny, Jany, Zdeny a tlusté Libuše si zvolí za svůj cíl útoku poněkud plachého chlapce, kterému dají přezdívku Princ, protože bydlí s rodiči v muzeu na zámku. Kromě Nataši, která je z celé party nejrozumnější, ho holky s oblibou sledují a někdy ho dokonce honí. Princovi to není zrovna nejpříjemnější, a tak se holkám pokud možno obloukem vyhýbá. Ty zatím kujou pikle, jak se vetřít do jeho přízně. Jen Nataša se do jejich potupných plánů nezapojuje a trápí se nad vlastním životem. Má sice bohaté rodiče, a tak si může dovolit mnohem více než její kamarádky, které jí závidí, pomlouvají ji, ale to jim nebrání v tom, aby ji šikovně využívaly. S rodiči si ale moc dobře nerozumí a to ji moc trápí. Šťastnou či nešťastnou náhodou se jednou s Princem blíže seznámí a začnou spolu chodit, což ještě znásobí závist a nenávist kamarádek.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 40 Kč
 5. Pět holek na krku
  Hercíková Iva, - 1993 - 101 str.
  ilustrace Adolf Born, 101 stran, původní brož 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 40 Kč
 6. Pět holek na krku (podpis autora)
  Iva Hercíková - 1993
  Albatros, 1993, Praha, brožovaná, podepsáno autorkou, ilustrace Adolf Born, 101 str., pěkný stav.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 70 Kč
 7. Pět holek na krku
  Hercíková Iva , ill. il. A. Born - 1993 - 102 str.
  Originál brožovaná
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 40 Kč
 8. Pět holek na krku
  Hercíková Iva - 1993 - 101 stran , brožovaná str.
  Albatros 1993. 101 stran , brožovaná stran
  Pro čtenáře od 13 let
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 9. Pět holek na krku
  Hercíková Iva - 1993
  Albatros 1993, 104 s., brož.
  Antik (České Budějovice) - 50 Kč