Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Pes : jak o něj pečovat a jak mu porozumět : rady odborníků pro správný chov.

Wegler, Monika; il. Jankovics, György
České vyd. 2. Jan Vašut, 1998. 59 s.
Edice: Jak na to
 1. Tolkien, J.R.R.: TULÁK ROVER
  - 112 str.
  Během prázdninového pobytu u moře v létě roku 1925 postihla Tolkienova syna Michaela nemilá příhoda: během procházky po pláži nešťastnou náhodou přišel o svou oblíbenou hračku, černobílého psíka. Když hračka nebyla ani po usilovném hledání nalezena, Tolkien začal synovi pro útěchu vymýšlet pohádkový příběh, jehož hrdina, pes Rover, je nejprve nerudným čarodějem proměněn v hračku a pak vinou nepozornosti svého majitele rovněž ztracen na pláži. Teprve v tomto okamžiku se však začíná odvíjet sled fantastických příhod, které psího hrdinu zavedou vstříc neuvěřitelným dobrodružstvím na měsíci a v mořských hlubinách a pak šťastně zpátky domů. Editoři příběhu, zveřejněného spolu s pěti původními autorovými ilustracemi teprve roku 1998, v úvodu a poznámkách k textu zasvěceně popisují okolnosti jeho vzniku a upozorňují na jeho četné vazby k pozdějším Tolkienovým dílům. Pro milovníky autorova imaginárního světa tak Tulák Rover představuje mj. pozoruhodný raný text, obsahující řadu spojitostí s postupně se rodící mytologií Ardy; svou zábavnou povahou, nespoutaným dějem a jazykovou hravostí ovšem zaujme dětské i dospělé čtenáře včetně těch, kteří se v něm s Tolkienovým dílem setkávají poprvé. AUTOR: J. R. R. Tolkien (John R. R. Tolkien, John Ronald Reuel Tolkien) ORIGINÁL: Roverandom PŘEKLAD: Stanislava Pošustová VAZBA: pevná - hardback - váz - s přebalem POČET STRAN: 112
  Scifík.cz (Praha 5) - 588 Kč
 2. Jak na to - Pes
  Weglerová Monika - 1998 - 64 stran , 1.vydání str.
  Vašut 1998. 64 stran , 1.vydání stran
  Odbornice na psy Monika Weglerová vysvětluje, jak správně vychovat psa, pečovat o něj, živit ho a postarat se o jeho zdraví. Navíc poskytuje návod, jak rychle naučit mladého psa čistotě.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 40 Kč
 3. Pes (Jak na to)
  Weglerová Monika - 1998 - 59 str.
  mírně opotřebovaná, vydavatel: Vašut Jan, rok vydání :1998, vydání: 2, přebal: bez přebalu, Ilustrace. 59 str., brožovaná.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 30 Kč
 4. PES - JAK NA TO
  M. Weglerová - 1998
  Vašut Praha 1998. Brožovaná, 2. vydání, 59 stran textu a fotografií, dobrý stav.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 50 Kč