Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Percy Jackson, Prokletí Titánů.

Riordan, Rick
1. vyd. Fragment, 2010. 336 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. PERCY JACKSON - MOŘE NESTVŮR

  Vázaná s obálkou, 304 stran. Kniha má zvlněné listy od zvlhnutí. Druhý díl světově úspěšné fantasy série pro čtenáře od 11 let. Navazuje na první díl Zloděj blesku, který se již dočkal filmového zpracování. Mytologické bytosti ožívají a bohové z Olympu kladou další úkoly. \"Po klidném školním roce se na mně valí další problémy. Poslední den školy to začalo! Hodina tělocviku se proměnila ve vybíjenou s lidožravými obry a Grover se dostal do průšvihu. Další špatná zpráva: Táboru polokrevných hrozí zničení... Vydávám se s přáteli na výpravu, ze které se nemusíme všichni vrátit živí... Jdeš do toho s námi?\" Kniha Moře nestvůr byla časopisem Child Magazine vyhlášena Nejlepší knihou pro mládež roku 2006 a současně se v USA stala celostátním bestsellerem podle časopisů Publisher´s Weekly a BookSense.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 120 Kč
 2. PERCY JACKSON - PROKLETÍ TITÁNŮ

  Vázaná s obálkou, 336 stran. Třetí díl celosvětově úspěšné fantasy série pro čtenáře od 11 let. Kniha Kletba titánů se stala jedničkou hitparády dětských knih v New York Times a také Nejlepší knihou Amazonu za rok 2007. Kam se poděla bohyně Artemis? Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Má Percy Jackson na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula?
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 200 Kč
 3. Percy Jackson, Prokletí Titánů
  Riordan, Rick - 2010 - 336 s. str.
  Fragment, Praha 2010, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidonovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis? Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula? Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa. Vezmeme tě s sebou, chceš?
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 150 Kč
 4. Percy Jackson: Moře nestvůr
  Rick Riordan - 2010
  Fragment 2010
  bez přebalu, lehce odřené desky, část listů lehce zvlněna, jinak dobrý stav
  Dva antikváři (Praha 10) - 80 Kč
 5. Percy Jackson 2 - Moře nestvůr
  Riordan, Rick - 2010
  vázaná, výborný stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 190 Kč
 6. Percy Jackson 3 - Prokletí Titánů
  Riordan, Rick - 2010
  vázaná, přebal odřen
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 190 Kč