Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Parchant.

McCarry, Charles
1. vyd. v českém jazyce. BB art, 1999. 415 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Parchant
  McCarry, Charles - 1999 - 415 str.
  Dmitrij, plukovník KGB, který žije v USA, kde poslouchá rozkazy svého radikálního šífa Petera a řídí Jacka, kterého osobně vybral mezi studenty Kolumbijské univerzity a který je ideální loutkou pro vysoké cíle KGB. Kluka, který má zájem spíš o holky, je však talentovaným řečníkem s čichem pro politiku a neoplývá penězi. Agent sovětské tajné služby Peter zase ví, že v problematickém Rusku 80. let, které sužuje afgánská krize, už komunismu odzvonilo, a vidí reálnou šanci přenést jeho ideje do USA. A chudý Jack, charismatický frajer a lhář, navíc věří, že je levobočkem prezidenta Kennedyho, v čemž ho utvrzují dopisy, které mu před svou smrtí zanechala matka.Přeložila P. Andělová. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 60 Kč
 2. Parchant
  Charles McCarry - 1999 - 415 str.
  Aféry Jacka Adamse,hlavního hrdiny románu Parchant,se až nápadně podobají skandálům,které nedávno otřásly postavením bývalého prvního muže Ameriky,Billa Clintona.Pohledný a bezcharakterní Jack,údajně nemanželský syn J.F.Kennedyho,touží po moci a neméně tak i po ženách.Shodou okolností zasáhnou do jeho života agenti sovětské tajné služby.Líbivý úsměv,vemlouvavé chování,ambiciózní menželka a především peníze, Jackovi pomohou dostat se mezi americké politické špičky.Za závratnou kariéru se ovšem platí! Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 1999. Přeložila Petra Andělová. Vydání první, stran 415. Původní pevná vazba s přebalem. Stav perfektní.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 3. Parchant
  Charles McCarry - 1999 - 415 str.
  Aféry Jacka Adamse,hlavního hrdiny románu Parchant,se až nápadně podobají skandálům,které nedávno otřásly postavením bývalého prvního muže Ameriky,Billa Clintona.Pohledný a bezcharakterní Jack,údajně nemanželský syn J.F.Kennedyho,touží po moci a neméně tak i po ženách.
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 65 Kč
 4. Parchant
  McCarry Charles - 1999 - 416 str.
  BBart, 1999. 416 stran
  Vazba: pevná
  Za závratnou kariéru se platí!
  Antikvariát Klariani (Varnsdorf) - 65 Kč
 5. Parchant Ch. McCarry
  - 1999
  Nakladatelství, vydavatelství: BB Art 1999 ? Počet stran: 416 ? Překlad: Petra Andělová ? Vydání: - ? Stav: Pěkný stav včetně obálky. ? Přílohy: - ? Ilustrace: - ? Poznámky, klíčová slova: -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 60 Kč
 6. Parchant
  McCarry, Charles , ill. Lukešová, Aurélie - 1999 - 415 s. str.
  BB art, Praha 1999, 1. vyd., il.: Lukešová, Aurélie
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 29 Kč