Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Pán démonů z Karandy : 3. kniha Malloreon.

Eddings, David
And Classic, 1995. 298 s.
Edice: Fantasy ; 38

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. PÁN DÉMONŮ Z KARANDY

  Brožovaná, 298 stran. Legendární sága o historii války bohů, lidí a králů, jenž trvala sedm tisíc let – o neznámých zemích a událostech – osudu a proroctví, které musí být naplněno! Zatímco králové Západu vyslali proti Východu armádu, Belgarion, mladý nejvyšší pán Západu a potomek čaroděje Belgarata prošel napříč severem a přes pevninský most do Malloreje. Doprovázel ho Belgarat a jakýsi Drasnijec, a na zádech nesl starobylý rivanský meč, na jehož jílci spočíval Kthrag Yaska, Aldurův Orb. Jeho cílem bylo zabít Toraka, zjevně na popud nějakého na Západě známého proroctví. Torak se v ruinách starobylého města Kthol Mišraku probouzel z dlouhého bezvědomí. Nyní se vzchopil, aby se s vyzyvatelem utkal. Ale Belgarion boha v souboji přemohl a zahubil ho svým mečem. Zanechal tak malorejské kněžstvo v chaosu a zmatcích. Ve třetím románu ságy Malloreon se dostávají Garion, Belgarat a jejich přátelé do střetu s nebezpečnými záměry Zandramas. Právě ona stojí za únesem Garionova syna. Chlapec má být použit v hrůzném rituálu k zajištění převahy temného proroctví. Výpravu navíc zadržel Zakat, vládce Malloreje, a dopravil ji do Mal Zetu, nějvětšího města na světě. Ve vhodné chvíli se jim podaří uprchnout a jak určila Věštkyně z Kellu, vydávají se do Ašaby – ale přestože zde nalézají Urvona, šíleného Torakova stoupence, a Pána démonů Nahaze, Zandramas jim stále uniká. V zoufalém závodu s časem jejich společenství znovu pokračuje dál, aby čelilo smrtící hrozbě…
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 120 Kč
 2. Malloreon 3 - Pán démonů z Karandy
  Eddings David
  Legendární sága o historii války bohů, lidí a králů, jež trvala sedm tisíc let - o neznámých zemích a událostech - osudu a proroctví, které musí být naplněno!
  Ve třetím románu Malloreon se dostávají Garion, Begarat a jejich přátelé do střetu s nebezpečnými záměry Zandramas. Právě ona stojí ze za únosem Garionova syna. Chlapec má být použit v hrůzném rituálu k zajištění temného proroctví. Výpravu navíc zadržel Zakat, vládce Malloreje, a dopravil ji do Mal Zetu, největšího města na světě.
  Ve vhodné chvíli se jim podaří uprchnout, a jak určila Věštkyně z Kellu, vydávají se do Ašaby - ale přestože nalézají Urvona, šíleného Torakova stoupence, a Pána démonů Nahaze, Zandramas jim stále uniká.
  V zoufalém závodu s časem jejich společenství znovu pokračuje dál, aby čelilo smrtící hrozbě…
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 305 Kč
 3. Pán démonů z Karandy
  David Eddings - 1995
  Ve třetím románu ságy Malloreon se dostávají Garion, Belgarat a jejich přátelé do střetu s nebezpečnými záměry Zandramas. Právě ona stojí za únesem Garionova syna. Chlapec má být použit v hrůzném rituálu k zajištění převahy temného proroctví. Výpravu navíc zadržel Zakat, vládce Malloreje, a dopravil ji do Mal Zetu, nějvětšího města na světě. Ve vhodné chvíli se jim podaří uprchnout a jak určila Věštkyně z Kellu, vydávají se do Ašaby – ale přestože zde nalézají Urvona, šíleného Torakova stoupence, a Pána démonů Nahaze, Zandramas jim stále uniká. V zoufalém závodu s časem jejich společenství znovu pokračuje dál, aby čelilo smrtící hrozbě… Nakl. And Classic, 1995. Původní brož, lehce očteno, 298 stran, rozměr: 10,5 x 17,5 cm. Dobrý stav (viz obr.)
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 120 Kč
 4. Pán démonů z Karandy
  - 1995
  D. Eddings - 1995 Legendární sága o historii války bohů, lidí a králů, jenž trvala sedm tisíc let – o neznámých zemích a událostech – osudu a proroctví, které musí být naplněno!
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 79 Kč
 5. Pán démonů z Karandy
  Eddings, David - 1995 - 298 s. str.
  And Classic, Praha 1995
  Vazba: měkká
  Stav: dobrý - velmi pěkný
  Antikvariát-pce.cz (Pardubice) - 65 Kč
 6. Pán démonů z Karandy
  Eddings David - 1995 - 298 str.
  And classic 1995
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 1.70 € / 44 Kč
 7. PÁN DÉMONŮ Z KARANDY / TŘETÍ KNIHA MALLOREON /

  Brožovaná, 298 stran, dobrý stav.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 130 Kč