Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Pán chaosu.

Jordan, Robert
1. vyd. Návrat, 2001-2002. 3 sv
Edice: Kolo času ; Kniha šestá

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. PÁN CHAOSU 1

  Brožovaná, 352 stran. Jak se kolo času otáčí, dují zemí větry osudu a Rand al\'Thor se snaží sjednotit státy k Poslední bitvě, k níž dojde, až se Temný konečně osvobodí, a zničit pasti, které nesmrtelní Zaprodanci nachystali na důvěřivé lidstvo. Bílá věž v Tar Valonu pod vedením amyrlin Elaidy rozhodla, že Randa je třeba ovládnout – v nejnutnějším případě zkrotit – a to okamžitě. A v Salidaru, mezi Ales Sedai ve vyhnanství, Egwain dostane předvolání před nejvyšší radu, a přitom ví, že se ho její kolegyně také snaží spoutat. Sucho a letní žár přetrvávají do zimy a Nyneiva s Elain, dědičkou Andoru, se v zoufalství vydávají hledat bajný ter\'angrial, jenž by jim mohl pomoci nastolit normální počasí – a jejich hledání je zavádí mezi bělokabátníky, kteří hodlají všechny Aes Sedai smést z povrchu zemského. A na druhé polovině kontinentu Perrin Aybara cítí, jak ho Rand k sobě přitahuje, jako jeden ta\'veren druhého, a poprvé za tisíc let se lučištníci z Dvouříčí vydávají do války.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 120 Kč
 2. PÁN CHAOSU 2

  Brožovaná, 362 stran. Jak se kolo času otáčí, dují zemí větry osudu a Rand al\'Thor se snaží sjednotit státy k Poslední bitvě, k níž dojde, až se Temný konečně osvobodí, a zničit pasti, které nesmrtelní Zaprodanci nachystali na důvěřivé lidstvo. Bílá věž v Tar Valonu pod vedením amyrlin Elaidy rozhodla, že Randa je třeba ovládnout – v nejnutnějším případě zkrotit – a to okamžitě. A v Salidaru, mezi Ales Sedai ve vyhnanství, Egwain dostane předvolání před nejvyšší radu, a přitom ví, že se ho její kolegyně také snaží spoutat. Sucho a letní žár přetrvávají do zimy a Nyneiva s Elain, dědičkou Andoru, se v zoufalství vydávají hledat bajný ter\'angrial, jenž by jim mohl pomoci nastolit normální počasí – a jejich hledání je zavádí mezi bělokabátníky, kteří hodlají všechny Aes Sedai smést z povrchu zemského. A na druhé polovině kontinentu Perrin Aybara cítí, jak ho Rand k sobě přitahuje, jako jeden ta\'veren druhého, a poprvé za tisíc let se lučištníci z Dvouříčí vydávají do války.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 120 Kč
 3. PÁN CHAOSU 3

  Brožovaná, 349 stran. Jak se kolo času otáčí, dují zemí větry osudu a Rand al\'Thor se snaží sjednotit státy k Poslední bitvě, k níž dojde, až se Temný konečně osvobodí, a zničit pasti, které nesmrtelní Zaprodanci nachystali na důvěřivé lidstvo. Bílá věž v Tar Valonu pod vedením amyrlin Elaidy rozhodla, že Randa je třeba ovládnout – v nejnutnějším případě zkrotit – a to okamžitě. A v Salidaru, mezi Ales Sedai ve vyhnanství, Egwain dostane předvolání před nejvyšší radu, a přitom ví, že se ho její kolegyně také snaží spoutat. Sucho a letní žár přetrvávají do zimy a Nyneiva s Elain, dědičkou Andoru, se v zoufalství vydávají hledat bajný ter\'angrial, jenž by jim mohl pomoci nastolit normální počasí – a jejich hledání je zavádí mezi bělokabátníky, kteří hodlají všechny Aes Sedai smést z povrchu zemského. A na druhé polovině kontinentu Perrin Aybara cítí, jak ho Rand k sobě přitahuje, jako jeden ta\'veren druhého, a poprvé za tisíc let se lučištníci z Dvouříčí vydávají do války.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 120 Kč
 4. Robert Jordan - Pán chaosu 1  - Kolo času
  - 2001 - 350 str.
  Nakl. Návrat, 2001, 350 stran, paperback, 90% stav ...
  Aukro (vulvul, Hrušovany u Brna) - 130 Kč (KUP TEĎ)
 5. Robert Jordan - Pán chaosu 1 (Kolo času VI/1).
  - 2001
  NÁVRAT - Brno 2001 - Brožované. Stav dobrý. Vazba lehce poničené. Některé stránky mírně zvlněné od polití vodou.
  Antikvariát Luboš Růžička (Most) - 150 Kč
 6. Robert Jordan - Pán chaosu 2 (Kolo času VI/2).
  - 2001
  NÁVRAT - Brno 2001 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
  Antikvariát Luboš Růžička (Most) - 209 Kč
 7. Pán chaosu 2
  Robert Jordan - 2001
  Radomír Suchánek 2001, šestá kniha cyklu KOLO ČASU
  SOS Knihy (Ostopovice) - 30 Kč
 8. Robert Jordan - Pán chaosu 1 (Kolo času VI/1).
  - 2001
  NÁVRAT - Brno 2001 - Brožované. Vynikající stav.
  Antikvariát Luboš Růžička (Most) - 209 Kč