Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Otevři, to jsem já.

Michajlova, Liljana
1. vyd. Práce, 1977. 172, [1] s.
Edice: Erb. Modrá řada

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Otevři, to jsem já... - Liljana Georgieva Michajlovová

  V tomto svém příběhu nás autorka prostřednictvím hrdinky románu, mladé absolventky pedagogické fakulty a novopečené učitelky bulharského jazyka a literatury na večerní průmyslovce v jednom provinčním bulharském městě, seznámí nejen s prostředím takové školy pro dospělé, ale přiblíží nám celou její atmosféru, její plnokrevný život. Nikolina se těší na své první učitelské místo.
  Je pár měsíců vdaná a je šťastná, že se se svým manželem dostali po studiích do stejného města, kde začne jejich společný život. Představuje si svou první vyučovací hodinu, mladé tváře svých prvních žáků...
  Jejími posluchači se však stávají dospělí - lidé nejrůznějších průmyslových profesí - horníci, hutníci, stavbaři. Ti všichni zasedají odpoledne, po celodenní namáhavé práci, do školních lavic. Setkáváme se zde s bohatou galerií rozmanitých postav, s jejich drobnými problémy, nezdary i úspěchy, které s nimi prožíváme po jeden celý školní rok.
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 50 Kč
 2. Otevři, to jsem já...
  Liljana Georgieva Michajlovová - 1977 - 176 str.
  V tomto svém příběhu nás autorka prostřednictvím hrdinky románu, mladé absolventky pedagogické fakulty a novopečené učitelky bulharského jazyka a literatury na večerní průmyslovce v jednom provinčním bulharském městě, seznámí nejen s prostředím takové školy pro dospělé, ale přiblíží nám celou její atmosféru, její plnokrevný život. Nikolina se těší na své první učitelské místo. Je pár měsíců vdaná a je šťastná, že se se svým manželem dostali po studiích do stejného města, kde začne jejich společný život. Představuje si svou první vyučovací hodinu, mladé tváře svých prvních žáků... Jejími posluchači se však stávají dospělí - lidé nejrůznějších průmyslových profesí - horníci, hutníci, stavbaři. Ti všichni zasedají odpoledne, po celodenní namáhavé práci, do školních lavic. Setkáváme se zde s bohatou galerií rozmanitých postav, s jejich drobnými problémy, nezdary i úspěchy, které s nimi prožíváme po jeden celý školní rok.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 50 Kč
 3. Otevři, to jsem já od Liljana Michajlovová
  - 1977
  Otevři, to jsem já od Liljana Michajlovová. V tomto svém příběhu nás autorka prostřednictvím hrdinky románu, mladé absolventky pedagogické fakulty a novopečené učitelky bulharského jazyka a literatury na večerní průmyslovce v jednom provinčním bulharském městě, seznámí nejen s prostředím takové školy pro dospělé, ale přiblíží nám celou její atmosféru, její plnokrevný ži... Vydáno 1977. Stran 172. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 71 Kč
 4. Otevři, to jsem já
  Michajlova, Liljana - 1977 - 172 s. str.
  Práce, Praha 1977, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 70 Kč