Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Otevřená sezóna.

Box, C. J
1. vyd. v českém jazyce. BB/art, 2006. 244 s.
Edice: Class ; sv. 38

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Otevřená sezóna
  C.J. Box - 2006
  Ve wyomingském okresu Twelve Sleep, kde se téměř všichni obyvatelé věnují lovu, nepatří osoba revírníka k nejpopulárnějším. A zejména takový, jako je Joe, který odmítá přijímat úplatky a přimhouřit oko, má k oblíbenosti daleko. Když na hranici dřeva za svým domem objeví mrtvolu místního loveckého průvodce, bere to velice osobně. Musí přece existovat důvod, proč se muž, s nímž nevycházel zrovna nejlépe, rozhodl skonat u hromady dříví na Joeově dvorku. Přestože jsou po objevu dalších dvou mrtvol takzvané „vraždy zálesáků“ rychle vyřešeny, Joea verze místní policie neuspokojí a ve vyšetřování pokračuje. Jak do případu proniká stále hlouběji, zjišťuje, že muž k jeho zadnímu vchodu nepřinesl jen smrt: v kupě dřeva zanechal tři malá zvířátka – zástupce druhu považovaného léta za vyhynulý. Pokud by tato skutečnost vyšla najevo, mezinárodní společnosti InterWest by to zhatilo veškeré naděje na stavbu plynovodu táhnoucího se přes celý stát. Čím víc si Joe uvědomuje spojitost mezi smrtí zálesáků, objevením ohroženého druhu a společností InterWest, tím víc i jemu hrozí, že ztratí všechno a všechny, které má rád. C. J. Box je skvěle obeznámen s divokou přírodou a má úžasný cit pro autenticitu místa. A co víc, dokáže stvořit nezapomenutelného hrdinu: muže plného chyb, přesto silného a čestného. Tato kniha představuje mysteriózní čtení v tom nejlepším slova smyslu – a počátek skvělé kariéry autora. Edice Class, sv. 38. Vydalo nakl. BB/art, Praha 2006. Původní pevná vazba s přebalem, 244 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm. Velmi dobrý stav, přebal nepatrně odřený (viz foto). EAN: 9788073416614.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 100 Kč
 2. Otevřená sezóna
  Charles James Box - 2006 - 244 str.
  Příběh začíná nálezem zastřeleného loveckého průvodce u revírníkova domu, v němž Joe poznává muže, se kterým měl konflikt kvůli ilegálně ulovenému jelenovi. Neúplatný revírník je v okrese nový a musí bojovat s pověstí svého předchůdce, který často přimhouřil oko při nezákonném odlovu. Při vyšetřování vraždy dojde k nálezu dalších dvou mrtvých zálesáků, a i když policie případ objasní, hrdina není spokojený s výsledkem a pátrá dál. Zjistí, že na svěřeném území se vyskytuje zvláštní druh zvířat, která byla považována za vyhynulá a že právě o toto území mají zájem dvě konkurenční mezinárodní plynařské společnosti. Ve hře jsou tedy neskutečné peníze a smrt všech tří lidí souvisí s intrikami a korupcí řady vysoce postavených osob, které se snaží hrdinu podplatit. Na konečném rozhodnutí revírníka zaleží nejen osud vzácných zvířat na tomto území, ale i budoucnost jeho rodiny Další thriller z cyklu příběhů ochránce přírody revírníka Joa Picketta se odehrává ve Wyomingu v okresu, kde se téměř všichni muži věnují lovu, a právě tam má před pytláky chránit ohrožené druhy zvěře
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 80 Kč
 3. Otevřená sezóna
  C. J. Box - 2006 - 244 str.
  BB/art - Jiří Buchal, Praha, velmi dobrý stav, orig. matná lamino. vazba s přebalem, ten je mírně odřený, přeložila Radmila Damová, 1. vydání, 244 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 85 Kč
 4. Otevřená sezóna
  C. J. Box - 2006 - 244 str.
  BB Art, Praha, velmi dobrý stav, odřený a v krajích pomačkaný a natržený přebal, matná lamin. vazba s přebalem, 1. vydání v českém jazyce, 244 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 5. Otevřená sezóna
  Box, C. J - 2006 - 244 s. str.
  BB/art, Praha 2006, 1. vyd.
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 29 Kč
 6. Otevřená sezóna
  Box C.J. - 2006 - 244 str.
  Bb art 2006
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 2.50 € / 65 Kč