Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Ošetřovatelství - ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty : pracovní sešit I.

Hůsková, Jitka; Kašná, Petra
1. vyd. Grada, 2009-. sv
Edice: Sestra

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. OŠETŘOVATELSTVÍ PRACOVNÍ SEŠIT II/3. DÍL -- OŠETŘOVATELSKÉ POSTUPY PRO ZDRAVOTNICKÉ ASISTENTY

  Brožovaná, 88 stran. Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatím jediná. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Pracovní sešit je určen pro žáky oboru Zdravotnický asistent a pro vyučující k podpoře výuky ošetřovatelských postupů pro 1. a 2. ročník. Podporuje rozvoj schopností třídit nové informace z více perspektiv a posuzovat jejich význam pro vlastní potřeby. Tím také plní jednu z výstupních kompetencí žáka střední školy. Pracovní sešit nabízí třífázový model učení - evokace (co už žák k tématu ví), uvědomění si významu (nové informace) a reflexe (sjednocení a třídění poznatků společně s učitelem). Do této učební pomůcky jsou zakomponovány prvky kritického myšlení, pro studenta této profese tak důležité. Vydání publikace významně podpořila Česká asociace sester. (pracovní sešit II. 3. díl, Převazy ran, rehabilitace, aplikace tepla a chladu, odběry biologického materiálu)
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 99 Kč
 2. OŠETŘOVATELSTVÍ PRACOVNÍ SEŠIT II/1. DÍL -- OŠETŘOVATELSKÉ POSTUPY PRO ZDRAVOTNICKÉ ASISTENTY

  Brožovaná, 96 stran. Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatím jediná. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Pracovní sešit je určen pro žáky oboru Zdravotnický asistent a pro vyučující k podpoře výuky ošetřovatelských postupů pro 1. a 2. ročník. Podporuje rozvoj schopností třídit nové informace z více perspektiv a posuzovat jejich význam pro vlastní potřeby. Tím také plní jednu z výstupních kompetencí žáka střední školy. Pracovní sešit nabízí třífázový model učení - evokace (co už žák k tématu ví), uvědomění si významu (nové informace) a reflexe (sjednocení a třídění poznatků společně s učitelem). Do této učební pomůcky jsou zakomponovány prvky kritického myšlení, pro studenta této profese tak důležité. Vydání publikace významně podpořila Česká asociace sester. (pracovní sešit II. 1. díl, Podávání léků, injekce, infuze, transfuze, spánek a odpočinek).
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 99 Kč
 3. Ošetřovatelství - ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty. Pracovní sešit II/1. Podávání léků/ Injekce/ Infuze/ Transfuze/ Spánek a odpočinek
  HŮSKOVÁ J./ KAŠNÁ P. - 2009
  vyd. Grada, brož. A4, slušný stav
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 85 Kč