Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Ošetřovatelství - ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty : pracovní sešit I.

Hůsková, Jitka; Kašná, Petra
1. vyd. Grada, 2009-. sv
Edice: Sestra

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. OŠETŘOVATELSTVÍ PRACOVNÍ SEŠIT II/3. DÍL -- OŠETŘOVATELSKÉ POSTUPY PRO ZDRAVOTNICKÉ ASISTENTY

  Brožovaná, 88 stran. Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatím jediná. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Pracovní sešit je určen pro žáky oboru Zdravotnický asistent a pro vyučující k podpoře výuky ošetřovatelských postupů pro 1. a 2. ročník. Podporuje rozvoj schopností třídit nové informace z více perspektiv a posuzovat jejich význam pro vlastní potřeby. Tím také plní jednu z výstupních kompetencí žáka střední školy. Pracovní sešit nabízí třífázový model učení - evokace (co už žák k tématu ví), uvědomění si významu (nové informace) a reflexe (sjednocení a třídění poznatků společně s učitelem). Do této učební pomůcky jsou zakomponovány prvky kritického myšlení, pro studenta této profese tak důležité. Vydání publikace významně podpořila Česká asociace sester. (pracovní sešit II. 3. díl, Převazy ran, rehabilitace, aplikace tepla a chladu, odběry biologického materiálu)
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 99 Kč
 2. OŠETŘOVATELSTVÍ PRACOVNÍ SEŠIT II/1. DÍL -- OŠETŘOVATELSKÉ POSTUPY PRO ZDRAVOTNICKÉ ASISTENTY

  Brožovaná, 96 stran. Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatím jediná. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Pracovní sešit je určen pro žáky oboru Zdravotnický asistent a pro vyučující k podpoře výuky ošetřovatelských postupů pro 1. a 2. ročník. Podporuje rozvoj schopností třídit nové informace z více perspektiv a posuzovat jejich význam pro vlastní potřeby. Tím také plní jednu z výstupních kompetencí žáka střední školy. Pracovní sešit nabízí třífázový model učení - evokace (co už žák k tématu ví), uvědomění si významu (nové informace) a reflexe (sjednocení a třídění poznatků společně s učitelem). Do této učební pomůcky jsou zakomponovány prvky kritického myšlení, pro studenta této profese tak důležité. Vydání publikace významně podpořila Česká asociace sester. (pracovní sešit II. 1. díl, Podávání léků, injekce, infuze, transfuze, spánek a odpočinek).
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 99 Kč
 3. Ošetřovatelství - Ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/1.díl
  Hůsková Jitka - 2009 - 96 stran, velký formát str.
  Pracovní sešit navazuje na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a obsahuje stěžejní témata pro 2. ročník - podávání léků, aplikace injekcí, infuzí, transfuzí a také se zabývá problematikou péče o spánek a odpočinek nemocných.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 4. Ošetřovatelství - Ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/2.díl
  Hůsková Jitka - 2009 - 88 stran, velký formát str.
  Pracovní sešit obsahuje témata probíraná ve 2. ročníku oboru zdravotnický asistent - například organizace práce, sledování fyziologických funkcí, vyprazdňování moči a stolice a další.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 5. Ošetřovatelství - Ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/3.díl
  - 2009 - 88 stran, velký formát str.
  Převazy ran, rehabilitace, aplikace tepla a chladu, odběry biologického materiálu a řadu dalších témat naleznete ve 3. dílu pracovních sešitů pro 2. ročník.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 6. Ošetřovatelství - Ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit I/1.díl
  Hůsková Jitka - 2009 - 104 stran, velký formát str.
  Pracovní sešit je určen pro žáky oboru zdravotnický asistent a pro vyučující k podpoře výuky v předmětu ošetřovatelství - 1. ročník.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 7. Ošetřovatelství - ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty. Pracovní sešit II/1. Podávání léků/ Injekce/ Infuze/ Transfuze/ Spánek a odpočinek
  HŮSKOVÁ J./ KAŠNÁ P. - 2009
  vyd. Grada, brož. A4, slušný stav
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 85 Kč